Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

Mistouri despre sex..si nu numai...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hai sa deschidem si un topic unde nu putem fi curatati...radem si noi unul de altul....Macar aici sa ne amuzam si noi fiind ON-topic....ce ai alege ( ca barbat) dintre un penis mare si o masina super-sport? Si la femei acelasi lucru..dintre un penis si o masina super-sport!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa deschidem si un topic unde nu putem fi curatati...radem si noi unul de altul....Macar aici sa ne amuzam si noi fiind ON-topic....ce ai alege ( ca barbat) dintre un penis mare si o masina super-sport? Si la femei acelasi lucru..dintre un penis si o masina super-sport!

 

 

adica... daca esti baiat ai de ales intre a avea penis sau masina sport?

:doh: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prezervative pentru masina sport exista?? Ceva gen prelata?

Masina Sport ... penisul sa fie mediu :doh:
Eu roicum am penisul mediu..cred ca as alege masina sport.....Oricum o masina sport te mai "mareste" in ochii femeilor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prezervative pentru masina sport exista?? Ceva gen prelata?Eu roicum am penisul mediu..cred ca as alege masina sport.....Oricum o masina sport te mai "mareste" in ochii femeilor!

 

 

si cu ce le satisfaci?

cu schimbatorul? :doh:

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. Eu as alege un Dodge Viper. Sau un Porsche Carrera GT. In cel mai rau caz un BMW M3 Alpina. Vb ta, penisul si un pic sub medie sa-l ai.. nu stiu daca ai ascultat melodia aia cu Parazitii "p*** are alt gust intr-un BMW" :doh: Asa ca.. daca am Dodge Viper, o sa fiu AUTOMAT, cel mai dotat, cel mai frumos si cel mai destept :roll:

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se pare ca e ok si daca detii o .... pompa!

:roll: :P

 

Ce sa fac cu ea, sa-ti umflu sanii? :doh: Nu cred ca ai tu nevoie de asa ceva. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×