Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Pariuri sportive - sporturi si agentii preferate

Postări Recomandate

salut eu pariez numai pe betfair. folosesc o metoda ingenioasa care imi aduce un profit remarcabil saptamanal. Imi place la nebunie sa pariez de cand am gasit aceasta metoda.

 

si nu vrei sa ne impartasesti si noua din secretul tau????

eu folosesc siturile mari de predicti din aglia in special si imi merge destul de bine.

ca sa fi un bun parior conteaza sa fi foarte bine informat de starea echipelor pe care pariezi(accidentati, suspendati,forma de joc). dar si cu toate acestea poti da gres....

:spiteful: imi postez predictiile pe site

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un exemplu de a castiga 100% un pariu:

- pariez pe 300 RON cu un stelist ca Steaua nu castiga cu Arsenal (x2); de obicei poti sa pariezi cu cineva pe care-l cunosti dar exista si site-uri de betting exchange;

- pariez 100 RON pe un site de pariuri ca Steaua castiga (cota 5.5)

 

Deci, daca Steaua castiga, ma aleg cu 100 RON x 5.5 - 300 RON = 250 RON. Daca Steaua nu castiga ma aleg cu 300 RON - 100 RON = 200 RON. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca e egal??? :lol: Eu obijnuiam sa pariez la Stanleybet, nu cu intentia sa castig mai mult decat dadeam, asa, ca sa fie un pic mai mult suspans..... Sume mici, intre 3 si 10 RON....

de ce nu?? daca ai tupeu, poti paria pe orice.
Punem pariu pe cotele muresului?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un exemplu de a castiga 100% un pariu:

- pariez pe 300 RON cu un stelist ca Steaua nu castiga cu Arsenal (x2); de obicei poti sa pariezi cu cineva pe care-l cunosti dar exista si site-uri de betting exchange;

- pariez 100 RON pe un site de pariuri ca Steaua castiga (cota 5.5)

 

Deci, daca Steaua castiga, ma aleg cu 100 RON x 5.5 - 300 RON = 250 RON. Daca Steaua nu castiga ma aleg cu 300 RON - 100 RON = 200 RON. :P

 

 

Si daca e egal??? :lol: Eu obijnuiam sa pariez la Stanleybet, nu cu intentia sa castig mai mult decat dadeam, asa, ca sa fie un pic mai mult suspans..... Sume mici, intre 3 si 10 RON....Punem pariu pe cotele muresului?

 

Vezi cuvintele care le-am ingrosat mai sus si in continuare: X2 inseamna ca face egal sau pierde, iar cand am zis ca nu castiga m-am referit si la egal.

Editat de abandonatul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un exemplu de a castiga 100% un pariu:

- pariez pe 300 RON cu un stelist ca Steaua nu castiga cu Arsenal (x2); de obicei poti sa pariezi cu cineva pe care-l cunosti dar exista si site-uri de betting exchange;

- pariez 100 RON pe un site de pariuri ca Steaua castiga (cota 5.5)

 

Deci, daca Steaua castiga, ma aleg cu 100 RON x 5.5 - 300 RON = 250 RON. Daca Steaua nu castiga ma aleg cu 300 RON - 100 RON = 200 RON. :lol:

 

Mdea, da' bagi 400 ron, deci unde-i profitul?

Editat de B3stia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mdea, da' bagi 400 ron, deci unde-i profitul?

 

Deci, daca Steaua castiga, pierd doar 300 RON din aia 400 totali. Cu restul, adica cu ceilalti 100 RON, castig la casa de pariuri la o cota de 6 (atat a devenit acuma) care face 100 RON x 6 = 600 RON si e peste 400 RON cat am bagat toata suma. Deci profitul este 600 RON - 400 RON = 200 RON (cu cota de 5.5 era un profit de 150 RON)

Daca Steaua nu castiga (egal sau pierde) inseamna ca pierd doar 100 RON din aia 400, la casa de pariuri, iar cu restul de 300 de RON castig alti 300 RON cu persoana cu care am pariat, adica 600 RON - 400 RON = 200 RON profit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...deci ai castigat 200 ron

 

As fi castigat dar n-am gasit persoana care sa mearga pe Steaua, asa ca n-am mai pus planul in aplicare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine pariaza ca la DINAMO-rapid castiga rapid? 1 solist(nu ofer si x doar 2 cine vrea).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×