Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Pariuri sportive - sporturi si agentii preferate

Postări Recomandate

salut .. sunt curios cati dintre voi pariaza.. si in ce sporturi.. si cum vi se pare hobby`ul acesta.. eu de obicei pariez online pe gamebookers .. rar ma mai duc la astra... toate bune :alcoholic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut .. sunt curios cati dintre voi pariaza.. si in ce sporturi.. si cum vi se pare hobby`ul acesta.. eu de obicei pariez online pe gamebookers .. rar ma mai duc la astra... toate bune :spiteful:

 

E hobby sau viciu?! :alcoholic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut .. sunt curios cati dintre voi pariaza.. si in ce sporturi.. si cum vi se pare hobby`ul acesta.. eu de obicei pariez online pe gamebookers .. rar ma mai duc la astra... toate bune :o:

 

:shout: Nu stiam ca "pariurile" intra la categoria "SPORT"! :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:shout: Nu stiam ca "pariurile" intra la categoria "SPORT"! :shout:

 

Nu stiam ca trebuia specificat: pariuri sportive!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut .. sunt curios cati dintre voi pariaza.. si in ce sporturi.. si cum vi se pare hobby`ul acesta.. eu de obicei pariez online pe gamebookers .. rar ma mai duc la astra... toate bune :shout:

 

salut eu pariez numai pe betfair. folosesc o metoda ingenioasa care imi aduce un profit remarcabil saptamanal. Imi place la nebunie sa pariez de cand am gasit aceasta metoda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut eu pariez numai pe betfair. folosesc o metoda ingenioasa care imi aduce un profit remarcabil saptamanal. Imi place la nebunie sa pariez de cand am gasit aceasta metoda.

 

Share it! :shout:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×