Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Pariuri sportive - sporturi si agentii preferate

Postări Recomandate

Se stie ca pariurile sunt la moda...pe cine, cat de mult pariati si unde? Care sunt agentiile de pariuri preferate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:- Nu sunt anti-dinamovista, dar ma bucur ca National si-a aratat adevarata valoare in raport cu Dinamo.

pe.sa.nu tin nici cu National....tin cu Farul :pee

Si apropos...National ne-a ajuns in clasamentul diviziei...dar tot e bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu joc de cateva luni bune pe game bookers !!!

si e chiar super, am si castigat am si pierdut! se pot face pariuri in timpul meciurilor !!! :santa2:

cel mai mult am castiga 50 Euro ! cam acum un an de zile! de pierdut ... vreo 20 euro parca cand romania a furat-o de la norvegia la bucuresti!!! urat moment!!!!

Editat de roportal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap io nu joc online.am incercat dar nu prea am avut succes.in schimb,tot felul de sisteme pe la astra-sport-bets, pariloto, si tot asa.

nu joc de mult- am vre-un an

Editat de razvanel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh nuuuu!Sunt traumatizata de pariuri sportiva...baga fratimio si prietenii lui....si cand am si eu o discutie aprinsa pe mess sau fac ceva interesant pe net....hopa prietenii lu fratimio ma dau de la calculator sa intre pe www.livescore.net sa vada ce a mai facut celitico sau ceva de genu asta ca a pus o cota de 2.31 si nu mai shtiu cate chestii de-astea....ma dispera...unii imi trimit sms-uri sa le trimit rezultate

eu le-am zis ca nu o sa castige niciodata...

agenti: pariloto,global,astra....am inceput sa le invat si eu. :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ink ceva

si mi se pare ESENTIAL.stii de ce joc?desigur in primul rand pt niste eventuali banutzi in plus..

dar mi se pare mult mai normal sa joc la pariuri sportive dacat la loto de exemplu sau orice alt joc care tine numai si numai de noroc.asa, dak mai stii putin fotbal,ai intuitie si putin noroc,iti ies biletele :lol:)

:santa2:

sincer, azi astept k ajax sa castige repriza a 2a k sami iasa un bilet...

tine-ti-mi pumnii.....

 

Dar Stanley sau Wettpunkt ai incercat?

 

nu.prin buzau nu am gasit wettpunkt, iar la stanley mi se pare exact k la astra....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu.prin buzau nu am gasit wettpunkt, iar la stanley mi se pare exact k la astra....

 

La Wettpunkt cotele sunt ceva mai mici. Iar Stanley, dupa parerea mea, are oferta ceva mai variata decat cei de la Astra.

 

Sa ne spui ce ai facut cu biletul... :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D :pardon: :yes:

Dak FC Ceahlaul am fi si ei in divizia A poate as fi si eu amator de fotbal dar k sa intre in A tre sa mai astept putzin. Momentan is pe locul 1 in B.

Facetzi loc k venim...!!!

:crazy: :crazy: :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D :pardon: :yes:

Lasa ca o sa se ridice Poli si dupa aia o sa vada toti suporterii dinamovisti, rapidisti si stelisti cum o iau favoritii lor...

:crazy: :crazy: :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×