Sari la conținut
Forum Roportal
mario_m

Despre Photoshop

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare la toata lumea!!!

am o intrebare adresata celor ce folosesc Photoshop: care e cea mai indicata metoda de a atenua zgomotul de imagine??? Blur? Blur More? am folosit, dar parca nu e prea ok...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de effectul pe care vrei sa il obtii :) , incearca-le pe toate :oops: si dai ctl Z sa revii la forma initiala :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a putea modifica poze va recomand Adobe Photoshop. Este cel mai bun in domeniul asta. Iar daca nu stiti sa lucrati in el intrati pe www.photoshopromania.ro , aici veti gasi tutoriale si tips&tricks-uri. Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:D

O fi ea lene sau ce-o fi, dar in PhotoImpact m-am descurcat mult mai bine. Pentru utilizatorul mediu, care doar vrea sa adauge cateva efecte pozelor, sau sa faca mici retusuri, e perfect. Dar cand vine vorba de editari complexe, dureaza la fel de mult ca Photoshop sa-l inveti, si atunci e mai bine sa-l alegi pe cel din urma, avand in vedere ca vei vorbi o limba comuna cu 3/4 din ceilalti oameni care editeaza imagini.

 

La fel cu Adobe Flash .. daca nu vrei sa-l inveti, poti folosi SwishMax, si ai la dispozitie zeci de efecte care dureaza ore intregi sa le scrii in Flash. Insa daca vrei sa faci ceva serios, nu scapi de cel din urma :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care ma poate ajuta si pe mine???am o poza...si vreau sa selectez o anumiota parte a pozaei si sa o atasez unui alte poze...mai precis e vorba de niste aripi...cum fac va roooog ajutati-ma :soc: :P :) ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cine ma poate ajuta? vreau sa fac o poza sa arate cat mai veche.as dori sai pun efectul sepia si sa arate si putin distrusa si intunecata.cine ma poate ajuta? vreau sa fac o poza sa arate cat mai veche.as dori sai pun efectul sepia si sa arate si putin distrusa si intunecata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×