Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

E adevarat ce se spune aici?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce ziceti, sunt adevarate textele de mai jos? Ideal ar fi sa-mi raspunda in primul rand doamnele si domnisoarele :oops:

 

Cum te refuza femeile (interesant)

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ziceti, sunt adevarate textele de mai jos? Ideal ar fi sa-mi raspunda in primul rand doamnele si domnisoarele :) Cum te refuza femeile (interesant)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ziceti, sunt adevarate textele de mai jos? Ideal ar fi sa-mi raspunda in primul rand doamnele si domnisoarele :)

 

Cum te refuza femeile (interesant)

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine m-au facut sa rad, cred ca uneori sunt adevarate dar si barbatii au replici de acest gen sau nu-i asa? :)

Editat de manuela86

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
“Hai sa fim doar prieteni.” Din cand in cand, mi-as dori sa fii prin preajma cand n-am cui sa povestesc despre tipul cu care fac sex. “M-am gandit si am ajuns la concluzia ca nu putem fi impreuna. Pur si simplu nu ne potrivim, suntem firi diferite.” Bay prapaditule, tu te-ai uitat in oglinda? Tu chiar crezi ca m-as uita la tine!? “Esti foarte dragut, cand o sa am mai mult timp, am sa te caut sa iesim impreuna.” Da, da, asteapta sa te sun - cam pe la Sf. Asteapta… adica in urmatoarea duminica dupa Pastele Cailor!
:) prieteni de... Firi diferite? doh.Te sun cand o zbura porcu' ihi :DTari...cateva din ele...adevarate.
Actorasule, de unde ai plagiat textele alea? Nu de alta, dar sa nu cumva sa te consideram spiritual in mod eronat.
A uitat sa precizeze sursa :) Sau poate e trait pe propria-i piele. Editat de Miss Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Actorasule, de unde ai plagiat textele alea? Nu de alta, dar sa nu cumva sa te consideram spiritual in mod eronat.

Erai asa sigur ca le-am plagiat? :search: Sincer sa fiu, mi le-a trimis cineva pe messenger sub forma unui mass. L-am intrebat pe respectivul de unde are textele asta ca sunt f. interesante si mi-a spus ca le-a scos si le-a tradus el dintr-o editie mai veche a revistei Men's Health in limba germana. Spiritual in mod eronat? Sa nu faceti greseala asta Doamne Fereste! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×