Sari la conținut
Forum Roportal
Mihai LEONTE

Cand eram fecior la mama!

Postări Recomandate

Mda..era frumos ..

la bunici ..imi placea sa ma joc cu insectele ..sa le chinuiesc ..le faceam sa se bata intre ele ..le omoram ...etc..Dar asta nu conteaza .. cand eram micut imi amintesc ca am trait o revelatie la o stana ...timpul era atat de lung ..trecea asa de greu ....si soarele ....prietenii sinceri pe care ii aveai desii instinctele erau mai tot timpul in fata ...

 

chestia cu timpul e adevarata...trecea foarte greu si o zi de joaca mi se parea o vesnicie...azi mi se pare ca ieri a fost acum o ora... :o:

prietenii...pot doar sa zic ca era atunci o lume mai buna...asa era sau asa o vedeam noi la varsta aia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Biografia mea din puradelarie .... ;))) L.O.L

 

 

Phai eram o fetita simpatica, obsedata de univers, vroiam sa ma fac austronauta, mi-a trecut dup-aia. Imi placeau desenele, refuzam mereu sa spun rugaciunea, odata am incercat sa ma duc pe jos in Egipt, etc. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Biografia mea din puradelarie .... ;))) L.O.L

 

 

Phai eram o fetita simpatica, obsedata de univers, vroiam sa ma fac austronauta, mi-a trecut dup-aia. Imi placeau desenele, refuzam mereu sa spun rugaciunea, odata am incercat sa ma duc pe jos in Egipt, etc. ;)

***

Sa presupunem ca ai fost o...REBEL(de)A? :spiteful:

post-7022-1217163026_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×