Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cum arata penisul perfect?

de cele mai multe ori barbatii cred ca femeile il vor cat mai mare,motiv ptr care recurg la diverse metode de marire.dar daca sunt intrebare,multe femei spun ca marimea medie le satisface.care e adevarul?exista penisul perfect?sau totul tine de felul in care te simti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In continuarea acelui penis trebuie sa fie omul potrivit, de aia il face perfect :roll:... Pana la urma, nu lucreaza singur!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum arata penisul perfect?

de cele mai multe ori barbatii cred ca femeile il vor cat mai mare,motiv ptr care recurg la diverse metode de marire.dar daca sunt intrebare,multe femei spun ca marimea medie le satisface.care e adevarul?exista penisul perfect?sau totul tine de felul in care te simti?

Pai ..cei mai multi sunt ignoranti in materie de aceia doresc ..cat mai lung ... :yahoo:

Dar daca tinem cont ca vaginul are intre 8 si 13 cm adancime ..inchipuie-ti ce inseamna sa bagi ceva de 18-20 cm..sau cel putin ,cam asta isi doresc majoritatea barbatilor.

Deci calitatea actului sexual ..sta in prestatia preludiului in mare parte ..completata apoi de restul..

Si evident ..si de fanteziile sexuale ale cuplului. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum arata penisul perfect?

de cele mai multe ori barbatii cred ca femeile il vor cat mai mare,motiv ptr care recurg la diverse metode de marire.dar daca sunt intrebare,multe femei spun ca marimea medie le satisface.care e adevarul?exista penisul perfect?sau totul tine de felul in care te simti?

 

Intelegeti odata:

 

SIZE DOESN'T MATTER!!!!

 

Asa cum nu exista barbatul/femeia perfect/a, nu exista nici altceva perfect...exista perfect for eachother.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va spun 2 cazuri vazute la o emisiune aseara.un barbat,stripper,avea penisul de 18 cm.era multumit de el insa vroia sa-l aiba mai mare.mai exact de 25.de ce?ptr cariera si ptr sotia lui.dar si ptr ca asa considera el ca arata penisul perfect.a facut o operatie de lungire,care a decurs perfect.pe urma a fost nevoie si de cateva injectii cu grasime(cred ca asa ii spune) ptr a-l face mai gros.insa aceste injecii nu au mers asa cum se astepta.intr-o parte i s-a injectat mai multa grasime,iar in alta mai putina.de la un timp a inceput sa-si faca injectiile singur si cred ca a gresit.de aia s-a ajuns aici.din cauza acestei operatii a ramas cu penisul stramb.nu s-a multumit cu ce a avut si acum regreta.si-a pierdut sotia,slujba si chiar a incercat sa se sinucida.un alt barbat a considerat ca trebuie sa aiba penisul cat mai mare si cat mai gros.a inceput sa-si faca injectii cu silicon(sper sa nu fi inteles gresit, si sa nu fi fost altceva)ptr a-l mari.de la un timp nu mai putea nici sa faca sex din cauza grosimii.apoi si urinatul a devenit o problema.era nevoit sa stea pe wc,caci de statea in picioare stropea tot.cand merge pe strada lumea se uita la el ca la extraterestri,chiar mai rau.dar el considera ca asa arata penisul perfect si asa si-l doreste.nu-l deranjeaza ca nu mai poate acea relatii sexuale si ca lumea il considera un ciudatasta demonstreaza ca fiecare vede penisul perfect intr-un alt mod.in emisiunea respectiva si-au dat si femeile cu parerea.ptr cele mai multe,un penis de marime medie(15 cm) era indeajuns.dar ptr altele nu.

In continuarea acelui penis trebuie sa fie omul potrivit, de aia il face perfect :roll:... Pana la urma, nu lucreaza singur!
nu lucreaza singur.dar daca ar fi un miro penis(adica marimea lui ar fi sub 5 cm) ar fi bun?ar mai putea satisface pers respectiva o femeie?sau daca ar fi de 15-17 cm,dar ar fi subtire?femeia ar mai putea ajunge la orgasm in timpul actului sexual??eu nu cred.decat daca nu-si foloseste barbatul respectiv degetele sau limba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.ptr cele mai multe,un penis de marime medie(15 cm) era indeajuns.dar ptr altele nu.nu lucreaza singur.dar daca ar fi un miro penis(adica marimea lui ar fi sub 5 cm) ar fi bun?ar mai putea satisface pers respectiva o femeie?sau daca ar fi de 15-17 cm,dar ar fi subtire?femeia ar mai putea ajunge la orgasm in timpul actului sexual??eu nu cred.decat daca nu-si foloseste barbatul respectiv degetele sau limba

Deci ..o femeie poate ajunge la orgasm ..si doar daca o atingi.. :roll:

Si chiar si cu un deget,toata traba este sa sti cum sa o faci ..atat.

Deci nu conteaza marimea sau grosimea ,atata timp cat nu sunt exagerate proportiile .Calitatea actului in sine ..conteaza . :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci ..o femeie poate ajunge la orgasm ..si doar daca o atingi.. :roll:

Si chiar si cu un deget,toata traba este sa sti cum sa o faci ..atat.

Deci nu conteaza marimea sau grosimea ,atata timp cat nu sunt exagerate proportiile .Calitatea actului in sine ..conteaza . :yahoo:

eu nu ajung la orgasm daca sunt atinsa cu un deget,orice mi s-ar face.pe bune.

cat despre aceste proportii...care sunt ele ptr tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci ..o femeie poate ajunge la orgasm ..si doar daca o atingi.. :roll: Si chiar si cu un deget,toata traba este sa sti cum sa o faci ..atat.

 

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...cum poti ajunge la orgasm cu un deget?????degeaba il folosesti,nu ajunge.nu e destul de gros si nici destul de lung. asta demonstreaza ca marima si grosimea penisului conteaza

Nu cu un deget de-al tău, cu un deget de-al lui :yahoo: Nu trebuie să fie lung sau gros, trebuie să te atingă la vreo 3-4 centimetri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×