Sari la conținut
Forum Roportal
caty_sweet

prieteni imaginari

Postări Recomandate

am tot citit despre prietenii imaginari dar niciodata nu am auzit nimic concret.nimeni nu spune ca a avut sau ca are.as vrea sa stiu daca pe acest forum sunt persoane ce au(au avut)prieteni imaginari.

daca da as vrea sa stiu cum sunt,cum se manifesta,daca se comporta asa cum vreti voi.de fapt,vreau sa stiu totul despre aceste personaje

 

 

 

 

(nu am stiut unde sa pun discutia.daca ar trebui sa fie in alta parte,rog moderatorii sa mute tema)

Editat de caty_sweet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A..da ..si eu am ..multe prietene .. :D imaginare .. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am tot citit despre prietenii imaginari dar niciodata nu am auzit nimic concret.nimeni nu spune ca a avut sau ca are.as vrea sa stiu daca pe acest forum sunt persoane ce au(au avut)prieteni imaginari.daca da as vrea sa stiu cum sunt,cum se manifesta,daca se comporta asa cum vreti voi.de fapt,vreau sa stiu totul despre aceste personaje(nu am stiut unde sa pun discutia.daca ar trebui sa fie in alta parte,rog moderatorii sa mute tema)
ce

post-91116-1183660749_thumb.jpg

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din cate stiu eu e o tara libera si pot intreba ce vreau.si dupa cum am zis:am tot citit despre asta si vreau sa stiu daca exista acet tip de prieteni si daca da,ce sunt de fapt,cum sunt.

si nu,nu am prieten imaginar sau prietena.daca aveam nu ceream detalii aici,le aveam pe ale mele

poţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...fie...sa zicem k asa e...totusi,am citit niste articole in care se spunea k si adultii au prieteni imaginari,nu toti,dar au.de celel mai multe ori sunt prieteni pe care si i-au imaginat in copilarie iar cu timpul,desi au incercat sa-i alunge nu au reusit.ba chiar,acesti "prieteni" si-au schimbat si comportamentul,devenind agresivi si dandu-le cosmaruri persoanelor respective.

nu stiu daca asa e.e un subiect interesant in felul lui.depinde doar cum privesti

dacă ai prieteni imaginari p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...fie...sa zicem k asa e...totusi,am citit niste articole in care se spunea k si adultii au prieteni imaginari,nu toti,dar au.de celel mai multe ori sunt prieteni pe care si i-au imaginat in copilarie iar cu timpul,desi au incercat sa-i alunge nu au reusit.ba chiar,acesti "prieteni" si-au schimbat si comportamentul,devenind agresivi si dandu-le cosmaruri persoanelor respective.

nu stiu daca asa e.e un subiect interesant in felul lui.depinde doar cum privesti

 

 

Trebuia sa pui subiectu' la paranormal, sa-i dai o alta forma si nu te mai lua lumea-n ras (entitati).

Sau la psihologie si dezbateai comportamentele bizare si/sau dublate de patologie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuia sa pui subiectu' la paranormal, sa-i dai o alta forma si nu te mai lua lumea-n ras (entitati).

Sau la psihologie si dezbateai comportamentele bizare si/sau dublate de patologie.

 

 

am spus ca nu stiam unde sa-l pun.acum poate il va muta un moderator...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×