Sari la conținut
Forum Roportal
Sch

Cum a fost si cum v-ati descurcat la bacalaureat anul acesta

Postări Recomandate

numai eu sunt aerian la proba de maine? :lol2:

toti sunteti bine pregatiti... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum s-a mai spus, a fost destul de usor la Matematica M1-1 si Informatica. Azi am dat la Geografie si n-a fost rau deloc :P, ma astept la nota mare, poate chiar la 10. Ma bucur ca nu a trebuit sa tocesc pentru Bac si chiar o sa iau note mari. Sper sa fie totul bine! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fain de tine...

la mine la istorie o fost cam mult de scris si n-am prea respectat incadrarea in 2 pagini..... eee...asta e :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io dupa 1625 eram aerian in legatura cu ce s-a intamplat in Transilvania. Chestie din cauza careia nici n-am scris 2 pagini. Acuma, cat timp iau peste 8, mi se pare in regula. A fost o varianta usoara, sper ca a fost la fel si pentru cei care au dat alte materii.

 

Edit: Da, era mult de scris, but, come on, sa ai de scris despre comunism si despre razboaiele daco-romane. Sa nu fi invatat nimic tot anul, si tot treceai examenul cu nota onorabila :P

Editat de daimon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probele orale si istoria au fost preferatele mele...la restul am facut cam varza :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

toate probele au fost frumoase.. :P

niste note ceva nu postati...adevarate bineinteles :blink:

ori n-aveti curaj .. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

era un site "frumos" care te ajuta sa-ti afli nota de la romana scris. formatul sau era ca cel de pe edu.ro si nu trebuia decat sa-ti scrii numele pentru a afla rezultatul .... si nota era 4.20, nereusit..dai la toamna, si asta era inainte de a se afla rezultatele oficial

va dati seama ce soc pe bietii elevi.... :doh:

 

as fi vrut sa-l pun pe site ca sa va aflati notele...dar s-a desfiintat :doh:

oricum...ati fi aflat ca ati picat la bac acum 3 ani..desi stiati ca l-ati trecut :roll:

 

eu l-am trecut cu bine....si surpriza a fost la romana (ca de obicei), unde nu am luat 5 si 6 ca restul elevilor ci 9.10 :P

pentru o matematiciana.... e fooooarte bun ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu Sch..ce ai facut? cu cat ai luat? ....chiar daca ai dat in alt an bac-ul...astept informatii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×