Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pe mine personal ma enerveaza fetita asta! Am inceput s-o urasc anul trecut cand a scos melodia "Rescue Me" pe care a copiat-o dupa o melodie de prin anii '80 (nu mai stiu cum se numeste si cine o canta dar stiu ca oricum e mult mai tare decat porcaria ei)...daca esti atent la vocea ei observi ca nu prea o are :neo: . Zgarie, frate! Mai mult, rascheteaza! Ce videoclip si-a tras la "Umbrella" baaaai, ea e "femme fatale", nu gluma! Kile de fard, abuz de negru si melodie...comuna, adica eu nu vad nimic deosebit. Alexaaaa, mi-e lene sa-ti citesc profilul, dar banuiesc ca esti o pustoaica. Daca nu, e grav ca-ti place Rihanna! :D :D :plane:

Rihanna kicks Jay-Z's ass! :blink: Ah , aia e Beyonce :lol2: le confund tot timpul , sunt identice

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Alexaaaa, mi-e lene sa-ti citesc profilul, dar banuiesc ca esti o pustoaica. Daca nu, e grav ca-ti place Rihanna! :D :D :plane:

 

sunt si lucruri mult mai grave pe atat pe lumea asta :blink:

iar aducerea discutiilor despre artisti, de orice valoare sau non-valoare ar fi ei, in plan personal si etichetarea userilor dupa preferintele muzicale nu e nici el taman un lucru demn de lauda :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt unele persoane care se simt atrase de comercial,frumos si ipocrizie as putea zice.Nu am nimic cu aceste persoane.Daca ele se regasesc in acest gen de muzica, treaba lor.Si daca visul acestor gen de artisti a fost sa fie faimosi si bogati, ma bucur ca si l-au indeplinit.Pe mine nu ma deranjeaza cu nimic artistii astia.Nu le ascult muzica, nu ma intereseaza cu cine au mai iesit.

Rihanna arata bine, dar vocea ei ma cam zgarie pe urechi.Versurile nu sunt chiar atat de excretabile, cum sunt la ceilalti, dar nici bune de ascultat.E doar o alta fata care a aparut in cruda industrie muzicala si incearca din toate puterile sa se mentina. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ce daca arata cam grasuta,auzi dom'le...daca esti mai grasuta iti sare lumea in cap.

Parca trebuia sa conteze vocea artistilor,nu infatisarea lor.

Oircum..Rihanna nu ma incanta.

Poate sa le cante fanilor (cred ca are destui) si atata tot.

O sa dispara si ea incet da sigur :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×