Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Topicurile cu artisti sunt uitate de lumea, dar topicurile cu papitoi sunt cele mai cautate. :D :D

Rihanna?Cand a aparut don'soara asta?Acum un an?Si deja se crede diva lumii.Vocea ei ma zgarie pe creier,iar imaginea de ''bad girl'' pe care o afiseaza e rasuflata.

Da Doamne sa dispara asa cum a aparut,adica peste noapte.

Editat de Milkinis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Topicurile cu artisti sunt uitate de lumea, dar topicurile cu papitoi sunt cele mai cautate. :D :D

Rihanna?Cand a aparut don'soara asta?Acum un an?Si deja se crede diva lumii.Vocea ei ma zgarie pe creier,iar imaginea de ''bad girl'' pe care o afiseaza e rasuflata.

Da Doamne sa dispara asa cum a aparut,adica peste noapte.

mai ştii topicurile mele cu Clapton şi Jethro Tull? s-au dus , nimeni nu mai postează pe ele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai ştii topicurile mele cu Clapton şi Jethro Tull? s-au dus , nimeni nu mai postează pe ele

ce ziceam....si TH are zeci de pagini, pe cand formatiile mai vechi si....incomparabile de abia au 5 pg....asta e muzica oamenilor? oricum nu se va schimba nimic, tot topicurile astea vor fi la putere intr-o lume in care manelele,banii,mafia si ipocrizia fac legea.

Editat de Milkinis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce ziceam....si TH are zeci de pagini, pe cand formatiile mai vechi si....incomparabile de abia au 5 pg....asta e muzica oamenilor? oricum nu se va schimba nimic, tot topicurile astea vor fi la putere intr-o lume in care manelele,banii,mafia si ipocrizia fac legea.

probabil şi din cauză că trupele acelea nu-s controversate :D adică pe un topic cu Clapton nu vezi useri zic

Editat de Don MaXxX

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in fine...

Rihanna impreuna cu toata armata de stilisti,hair stilisti,impresari etc sunt suckeri.Si nu imi voi schimba parerea nici daca ar face un cover dupa o melodie Megadeth (probabil as ura-o si mai mult :D ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in fine...

Rihanna impreuna cu toata armata de stilisti,hair stilisti,impresari etc sunt suckeri.Si nu imi voi schimba parerea nici daca ar face un cover dupa o melodie Megadeth (probabil as ura-o si mai mult :D ).

pentru un cover megadeth probabil că ar merita să ardă

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine personal ma enerveaza fetita asta! Am inceput s-o urasc anul trecut cand a scos melodia "Rescue Me" pe care a copiat-o dupa o melodie de prin anii '80 (nu mai stiu cum se numeste si cine o canta dar stiu ca oricum e mult mai tare decat porcaria ei)...daca esti atent la vocea ei observi ca nu prea o are :blink: . Zgarie, frate! Mai mult, rascheteaza! Ce videoclip si-a tras la "Umbrella" baaaai, ea e "femme fatale", nu gluma! Kile de fard, abuz de negru si melodie...comuna, adica eu nu vad nimic deosebit. Alexaaaa, mi-e lene sa-ti citesc profilul, dar banuiesc ca esti o pustoaica. Daca nu, e grav ca-ti place Rihanna! :D :D :plane:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×