Sari la conținut
Forum Roportal
Amarena

Puterea dragostei...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta-i dragostea adevarata! M-a emotionat ce-ai scris mai sus, si m-a facut... fericit. Sunt oameni care se iubesc, oameni care stiu ce inseamna dragostea...Simplul fapt ca am citit, ca am aflat de existenta lor, de iubirea lor...mi-a dat o stare de liniste, de pace...sunt oameni care se iubesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am stiut intotdeauna ca exista...mi s-a confirmat inca o data.

 

Sa fiti fericiti, Marc! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem Simina si Marc. Va multumi foarte mult pentru toate cuvintele frumoase pe care ni le-ati adresat. Ne-ati aratat ca dincolo de oamenii care arata cu degetul si se holbeaza la un handicap, exista si suflete care rezoneaza cu noi. Va multumim din suflet inca o data!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer: si multa fericire...sunteti un exemplu pentru fooooarte multe cupluri...si va doresc tot binele din lume...

bineinteles ca sunteti bineveniti pe forum si ma bucur si sunt mandra ca putem avea prieteni (daca doriti) ca voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suntem Simina si Marc. Va multumi foarte mult pentru toate cuvintele frumoase pe care ni le-ati adresat. Ne-ati aratat ca dincolo de oamenii care arata cu degetul si se holbeaza la un handicap, exista si suflete care rezoneaza cu noi. Va multumim din suflet inca o data!

 

 

:cheer: :doh:

 

Ma bucur pentru voi :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ieri am vrut sa spun ca povestea m-a lasat paf! ( mai ales ca in general se intampla exact opusul) Sa fiti fericiti, sa va iubiti si toate cele bune.

E bine de stiut ca existati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Grr...impresionant...mi s-a facut pielea ... multa sanatate si putere...sa fiti fericiti! frumos...mai rar... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bravo copii sa fi-ti iubiti ... si voi cei ce admirati luati si exemplu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×