Jump to content
Forum Roportal
xander23

Case bantuite

Recommended Posts

sper ca prin faptul de a gasi ceva in padure nu te refereai la lupi.....ca da....asta ar putea fi un lucru rau....

parerea mea :cheer:

si pe la calarasi...nu stiu sigur pe la km 308 sau 318 marog....prin zona....undeva pe dunare ... pe o insulitza de pe dunare....cik e o casa bantuita unde vin vrajitoare sa faca vraji noaptea....nu am fost dar planuiesc sa ma duc vara asta cu gask.....apropo..cik sunt si mistreti acolo...mai zice-ti locuri......si in oras umbla vorba ca prefectura e bantuita....ca paznici auzeau zgomote de lanturi tarsind pe podea de peton...sau tipete...cik in al 2 lea razmoi mondial la subsol a fost mini inchisoare(prefectura find si judecatorie) unde s-au spanzurat sau exterminati....vara trecuta cand s-a renovat(putin) [refectura cik s-au gasit niste oase....a venit popa...a aruncat cu apa sfintita si a cantat cateva balade....si cik s-a rezolvat treaba...cunos o persoana care a lucrat acolo ca paznic...si zicea ca auzea zgomote si voci...el iesea se asigura ca nu sunt hoti si se culca la loc (altii au inebunit sau si-au dat demisia)

Edited by El`luchador

poate are schizofrenie tipul de aude voci....sau fuma iarba :doh:

nu cred ca e nimic in nici o padure....

toti vedeti...numai eu nu...

sunt sceptic in chestiile astea...vreau sa vad si eu....o fantoma

christia whisperwind...sa stii ca nu am uitat promisiunea....ai zis ca faci ceva in sensul asta :lol2:

christia whisperwind...sa stii ca nu am uitat promisiunea....ai zis ca faci ceva in sensul asta :lol2:

stii ce se spune "nu cred pana nu vad" si eu sunt cam sceptic...eu nu am vazut...daia ma duc acolo....

si nu era tipul...erau mai multi tipi...ma rog...

dak face cineva excursii dastea....sunt dispus sa merg

as merge si eu..prin locuri din astea....insa n-am avut inca oportunitatea....

si chiar de as merge...tot nu ar fi nimic de vazut...decat vant, scartaitul crengilor, pasari si tantari....insa cu putina imaginatie si frica...pot rezulta si voci....

n`am uitat :o:

Sch, daca dormi o noapte in apartamentul unei batrane care spune ca i se fac vraji (acu' nu te indemn sa te duci la o babuta si sa-i spui ca vrei sa dormi la ea, o sa spuna ca ai ganduri necurate) uneori poti avea niste senzatii...chiar vedenii :lol2: .

Edited by Xylia
  • Like 1