Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

am inteles k este o casa bantuita in Apahida judetul cluj. nu stiu adresa exacta dar nu e o localitate foarte mare, deci nu ar trebui sa fie greu de gasit, pt ca toti localnicii stiu de ea. :fool:

eu sunt din cluj si stiu despre casa asta de ceva vreme. nu ai cum sa n-o remarci, daca treci pe langa ea, e la iesirea din apahida, spre cluj , pe partea dreapta. se zice ca ultima oara a fost scoasa la vanzare cu 3 mil rol. in ulimii 6 7 ani si-a tot schimbat proprietarii , dar de ceva vreme ( vreo 5 ani,cred) nu mai sta nimeni acolo. niciodata nu are geamuri, cica de fiecare data cand un nou proprietar punea geamurile, se spargeau , de la sine , peste noapte, si... imi zicea cineva care a fost acolo ca a urcat scarile de la intrare , care erau de beton si scartaiau, ca si cum ar fi fost de lemn... vreau si eu sa ma duc s-o vad mai bine, sincer , n-am fost niciodata.... cine stie???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

 

Sunt pe forum de ceva timp....sincera sa fiu referitor la subiectul asta cu case bantuite...caut si eu...ma documentez. Problema este alta. M-am gandit ca ar fi ceva daca as reusi sa strang cateva persoane sa fac o echipa de investigatii paranormale. Toti cei care sunt doritori ar trebui sa fi avut macar o experienta de acest gen. Daca sunteti interesati astept sa ma contactati pe id-ul supernatural.fansclub

 

Discutam apoi mai multe detalii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu bantui formumul asta de ceva zile....vizitati-ma pe mn =)) :doh:

Acum, trecand de gluma, :o: cum adica case bantuite? k se pot intelege mai multe:

1.Spiritele celor morti

2.Fantomele care le vezi in Scooby-Doo, cele care seamana cu cearceafuri

daca e vorba de sub 1, poi eu cred ca esti un adevarat aventurier ca sa ai un asemenea curaj......vino in zona mea si iti fac eu un tur de case bantuite, noaprea...sau nu :lazy: nu imi plac spiritele

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu glumesti nu? :lazy:

 

 

Why? Este relaxant sa vezi o fantoma in exercitiul functiunii :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lazy:

 

Sal,

 

daca aveti adresele va rog sa le trimiteti.

 

doresc sa vizitez cateva case/locuri... care sunt bantuite. :doh:

 

Merci anticipat.

tu glumesti nu? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Why? Este relaxant sa vezi o fantoma in exercitiul functiunii :lazy:

pot sa zic ca nu? :doh:

 

bine ca nu ti se pare excitant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie da. mai ales daca e prietenoasa si iti da senzatii tari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×