Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Programe

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am descarcat multe programe in care, inauntru lor sunt altele, deci dai click pe ele sa le instalezi si iti apre o lista in care alegi programele care vrei sa le instalezi...programe facute de amatori.

Nu am facut niciodata un program de genul dar sunt curios cum se fac, trebuie un program pt asa ceva? sau... eu stiu? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca te referi la AIO (All In One), programe de genul asta, care aduna in el mai multe soft-uri de acelasi gen, care au aceeasi tema, sa zicem.

De exemplu intr-un AIO Antivirus, vei gasi doar Antivirusuri, etc...

Cred ca la asa ceva te referi.

Asta e un AIO cu programe pentru design...

Designers%20AIO.jpg

 

Cauta cu google AIO maker, creator, etc..

Editat de bai3tzash

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi mult baietzash, da, un program de genu cautam eu :doh: nu am incercat inca programul de care zice Argv dar cred ca e la fel :cheer: ms mult la amandoi :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uff programele astea :doh: am instalat AutoPlay Media Studio 6.0 Trial si creez proiectul si cand vreau sa il vizualizez sau dupa creearea lui imi da o eroare de runtime :lol2: dc? Stie cineva? Am descarcat de pe www.microsoft.com microsoft visual c++ si l-am instalat dar tot degeaba. Imi da eroarea asta:

post-58733-1183579369_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am descoperit si care e treaba :D nu e din cauza programului sau windows-ului. cei care vor sa incerce programu nu folositi crack-uri si merge :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×