Sari la conținut
Forum Roportal
mihai79

intrebare ptr fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

lyna te invarti prea mult in avataru ala ;)) ...pe uni zic eu ca ii face sa arate mai bine parerea mea :D

ce ai tu cu avatarul meu:)pai vezi ii face sa arate mai bine adika parca mai altfel decit altii dar nu mai sexi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiul meu ,are 17 ani ,si-a pus. OK!! si ce este cu asta?----fluturi de moment,trec! Dar gresita intrebarea:nu are nici o legatura a fi sexi cu a avea gauri in ureche!! Este vb de a fi ca ceilalti ,de ce as fi eu altfel decat ei??---Asta-i mentalitaea de cand este lumea . nimic iesit din comun. Dar ,trece, va spun eu!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Este vb de a fi ca ceilalti ,de ce as fi eu altfel decat ei??
Aiurea!

Sau cel putin , asa mi se pare mie.

Eu m-as gandi asa: De ce nu as fi altfel decat ei?

Daca unu isi pune pierce in frunte tre' sa-mi pun si eu? :D

De ce?

Ca e trendy?

Editat de Just_Ana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...

Daca unu isi pune pierce in frunte tre' sa-mi pun si eu? ;)

De ce?

Ca e trendy?

ca spiritul de turma o cere... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc ;)

 

Nu neaparat. Adica.. este o chestie de gust. Pe mine cel putin nu prea ma atrag baietii cu piercinguri. Nu cred ca un cercel poate face un baiat sa fie mai sexy. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiul meu ,are 17 ani ,si-a pus. OK!! si ce este cu asta?----fluturi de moment,trec! Dar gresita intrebarea:nu are nici o legatura a fi sexi cu a avea gauri in ureche!! Este vb de a fi ca ceilalti ,de ce as fi eu altfel decat ei??---Asta-i mentalitaea de cand este lumea . nimic iesit din comun. Dar ,trece, va spun eu!!

 

Şi eu am avut cercel. Motivele au fost cele pe care le-a prezentat anaid63 pe ( foarte ) scurt. Dar, cum a spus şi el/ea : trece odată cu dob

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×