Sari la conținut
Forum Roportal
mihai79

intrebare ptr fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in ceea ce ma priveste nu.prefer un baiat asa cum aste el,fara gauri prinurechi,nas,buze sau mai stiu eu unde.prietenul meu vroia in ureche si nu l-am lasat :doh: :o:

 

Bine-ai facut !

 

Mi se pare o porcarie sa iti pui cercei peste tot ... la baieti ... ma rog ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oricum traim o perioada de efeminare in randul barbatilor , prin urmare se considera de bon-ton sa ai tot felul de briz brizuri peste tot pentru a fi considerat un crai .

Personal prefer naturalul , este mai incitant .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine-ai facut !

 

Mi se pare o porcarie sa iti pui cercei peste tot ... la baieti ... ma rog ..

sa stii ca e o porcarie.daca e sa-mi placa un baiat,imi place si fara gauri.acusi o sa-si bage toti cercei in penis....ca doar acolo nu au facut-o inca...cel putin nu toti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de fiekre fata...:flowers: de ex mie imi plac cei kre au parul sooper tare facut...sau cercei in urechi sau etc (dar numai celor kre le sta bn sa-si faca asta :crazy: si daca nu sa renunte :lol2: ;) :D )

Editat de Sw33t Angel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :D

 

Mie nu-mi plac astia. Dar nu trebuie sa ma iei drept exemplu reprezentativ. Sunt fete la care le plac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu ma plac asa cum sunt cu cercelu meu ;) nu am nevoie de alte pareri conteaza parerea mea si nu alta daca nu ma insel nu ?

 

pai da, asa trebuie sa gandeasca omu'! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :D

A fi sexy e ceva destul de complex...e vorba in primul rand de o constructie placuta si armonioasa a corpului,si e vorba de atitudine.Cercelul doar completeaza aspectul,nu te face mai mult sau mai putin sexy.

Editat de GinGin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×