Sari la conținut
Forum Roportal
mihai79

intrebare ptr fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

depinde si de baiat, daca este intr`adevar simpatic, poate mi se pare si mai sexy cu un piercing. Dar daca el nu e asa atragator, poate sa aibe si 1000 de piercinguri ca tot nu`mi place

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un barbat cu podoabe feminine nu poate fi sexy, ba mai mult se pare ca este atins de feminitate. Barbatul inzestrat cu tot ce trebuie de la ''mama natura'' nu are nevoie de podoabe....

Hmmm, adica barbatii nu au dreptul la cochetarie? Nu pot sa-si confere o doza de sic, poate chiar eleganta daca sunt potrivite accesoriile cu intregul? Adica dotat fiind are totusi nadragii pe el... asa ca nu stiu cat de relevanta e inzestrarea lui fata de ceilalti. Facand analogie nici femeile nu mai au nevoie de farduri, rujuri, cercei, bratari, nici macar n-ar mai trebui sa se pieptene daca au ...restul... adicatelea ce le trebuie :cheer: . Iar pantaloni n-ar trebui sa poarte ca doar sunt apanajul masculilor, nu?

 

In plus, cine a scornit-o p-asta cu podoabele ca ar fi exclusivitatea femeilor? Initial ele aveau rolul de talismane si/sau reprezentau o forma de distinctie sociala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu e mai sexy, de ce-ar fi?!

pentru ca perceptia despre frumos este deformata ! :doh:

 

Nu-mi plac. Nu suport sa vad un barbat cu cercei in ureche , parca ar fi femei ....

Bijuteriile , cerceii , nu sunt pentru barbati .

iti reamintesc ca mai inainte sa purtati voi femeile bijuteriile alea, barbatii le foloseau deja de ceva timp ! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu-i consider mai sexy, nici macar altfel, pentru ca deja a devenit banal, nu mi se pare ca esti mai atragator daca ai cercei in spranceana, nas sau mai stiu eu unde...

dar fiecare persoana isi manifesta personalitatea asa cum considera, e loc sub soare pentru toti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac barbatii cu piercing-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :doh:

Mie nu imi plac de nici o culoare acesti barbati :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai vrea sa simti la o atingere o piele calda si primitoare sau niste metaluri reci si enervante in care as putea chiar sa imi agat unghiile :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ai vrea sa simti la o atingere o piele calda si primitoare sau niste metaluri reci si enervante in care as putea chiar sa imi agat unghiile :cheer:

 

 

sau parul ....:doh:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×