Sari la conținut
Forum Roportal
mihai79

intrebare ptr fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :flowers:
In functie de gusturi.In opinia mea,Nu.Ma dezgusta barbatii cu piercinguri peste tot,un cercel in ureche finut,care de-abia se observa,e ok,insa mai departe nu comentez. Pentru pustoaice or fi mai sexy asemenea barbati,eu una prefer simplitatea,fara piercinguri,cercei,tatuaje,bijuterii.In anumite conjuncturi,e sexy un cercel mic,dar nu in viata de zi cu zi. :focus: Editat de Miss Andruta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :focus:

Da, pe post de paratrasnet.

Acu, serios , o cunostinta :flowers: avea un pierce in sfarc. Mie imi parea sexy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
is mai sexy baietii cu cercel in ureche,piercinguri...etc :flowers:

depinde de privitoare. mie-mi plac tipii cu par lung, dar fara kestii dintr-astea metalice pe fatza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un barbat cu podoabe feminine nu poate fi sexy, ba mai mult se pare ca este atins de feminitate. Barbatul inzestrat cu tot ce trebuie de la ''mama natura'' nu are nevoie de podoabe....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi plac. Nu suport sa vad un barbat cu cercei in ureche , parca ar fi femei ....

Bijuteriile , cerceii , nu sunt pentru barbati .

Unora li se pare ca e trendy dar mie , nu .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In functie de gusturi.In opinia mea,Nu.Ma dezgusta barbatii cu piercinguri peste tot,un cercel in ureche finut,care de-abia se observa,e ok,insa mai departe nu comentez. Pentru pustoaice or fi mai sexy asemenea barbati,eu una prefer simplitatea,fara piercinguri,cercei,tatuaje,bijuterii.In anumite conjuncturi,e sexy un cercel mic,dar nu in viata de zi cu zi. :focus:

deci al meu nu iti place ..? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci al meu nu iti place ..? :focus:
Am specificat ca un cercel micut,finut ,mai ales in anumite situatii,e chiar sexy..Cel pe care il purtai inainte,nu-mi prea placea.Cel pe care ti l-am dat eu,e fain,iti sta mmm cu el...te prinde,esti :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×