Sari la conținut
Forum Roportal
DJ. Strigoi:P

Avatare Horror

Postări Recomandate

tot mai frumos suna "come to the dark side,we have cookies" parca ...parca...

 

 

iar cat despre avatare scuze...nu te prea pot ajuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in legatura cu site-ul mourge666.com,tocmai am aflat de acest site O SUPER MARE PORCARIE,daca 'artistul'are o asha vizualizare macabra, macar sa faca un film desptre asta (ar castiga mai multi bani)sunt destule minti bolnave,ce ar vrea sa decransheza cumva ( o minte bolnava) shi sa puna intocmai in REALITAEA 'arta lui'?sau dc nu shi-o pune singur in practica(sa fie real),oricum raman la parea ca e PORCARIE(mai zice sa shi donezi) cum am mai spus ,mai bine ar face film,caci de imaginatie nu duce lipsa.de ce cei care viziteaza site-ul sa faca donati(caci efectele special shi all stuff sunt cred dupa mine scumpe(sau daca nu e nici una nici alta)(inseamna caci in aceste scene isi ascunde propria lui frica de viata"e un om (daca se poate numi om)slab,insusi el cu o minte bolnava(CE MAI ARTIST!!!!)(nu am nimik in protriva horror-ului),dar prefer sa vad ori ceva pe bune(adik niste relatari despre anumite crime)ori un film horror

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aoleo, dar cei cu placerea asta ptr avatarele astea urate si pline de sange???

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aoleo, dar cei cu placerea asta ptr avatarele astea urate si pline de sange???

E o plăcere sadică. :flowers:

 

post-91518-1188648810_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi imaginez ca esti o persoana dinacea care are ochii mai mereu negri, cu tot felul de bratari cu tepi si prosti dinastea

Iar in casa numai imagini cu morti, sange peste tot....

Oare si sado-masochista?

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×