Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Poate dragostea la femei sa apara dupa sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Despre ce mecanisme e vorba?
Vorbeam despre instinct,despre mecanismele pe care le exercita si animalele unul asupra celuilalt,despre relatia barbat-femeie strict din punct de vedere chimic.

 

Iubirea inseamna contopire. Eu vorbesc despre secs. Poti s-o faci linistit/a din pura chimie cu o persoana,fara alte implicatii.

Editat de Miss Andruta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vorbesc despre secs. Poti s-o faci linistit/a din pura chimie cu o persoana,fara alte implicatii.

 

da? i-auzi :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da? i-auzi :D
Da.

Si chiar nu inteleg de ce multi ma contrazic,fiindca am auzit mai multe cazuri in care oamenii spuneau:"frate,am facut secs si atat" decat "am facut secs,dar ne si iubim". Nu stiu cati dintre voi ati facut de fiecare data secs cu o persoana pe care ati si iubit-o. Sau poate sunt eu in urma cu 'noutatile'. In fine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai dreptate , tre sa recunosc , nu mereu cand faci sex inseamna ca faci dragoste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De obicei femeile, dupa un viol, raman cu traume nu cu gandul la violator. Era s'o patesc si eu dar am scapat. Poate sunt femei carora le face placere sa fie luate pe sus, fara sa aiba dreptul sa zica ceva...dar cred ca sunt destul de putine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De obicei femeile, dupa un viol, raman cu traume nu cu gandul la violator. Era s'o patesc si eu dar am scapat. Poate sunt femei carora le face placere sa fie luate pe sus, fara sa aiba dreptul sa zica ceva...dar cred ca sunt destul de putine.

 

 

Da. Am auzit si eu pe cineva care si-ar dori sa fie rapita... si f....a, dar sa se poarte frumos...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Am auzit si eu pe cineva care si-ar dori sa fie rapita... si f....a, dar sa se poarte frumos...

De ce eu am cunoscut o fata care a fost dusa in Turcia, nestiind precis la ce se duce, si a fost impusa sa se prostitueze. dupa cere s-a indragostit de cel ce a impus-o sa se prostitueze!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Am auzit si eu pe cineva care si-ar dori sa fie rapita... si f....a, dar sa se poarte frumos...

 

Da, sunt fete care viseaza la asta, dar visele sunt vise iar realitatea e alta...Viol e atunci cand tu nu vrei si el te obliga, deci normal ar fi sa fie o experienta urata, nu una in urma careia sa'ti gasesti marea dragoste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Am auzit si eu pe cineva care si-ar dori sa fie rapita... si f....a, dar sa se poarte frumos...
Pai si? E chiar o fantezie faina :D Suna bine,cu exceptia finalului:eu vreau sa se poarte urat....cu sechestru,batai,pumni,si toate cele ... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×