Sari la conținut
Forum Roportal
Arcadia@

Poate dragostea la femei sa apara dupa sex?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fara sa iubesti...fara sa fii indragostita... ok. Dar tre sa-ti placa macar, nu? Tre sa fie acolo ceva... nu? Un inceput de iubire macar...

Cum instinct si atat?

Trebuie sa-mi placa,da.Dar nu sa fie neaparat un inceput de iubire.Instinct,imi place,o fac,nu trebuie neaparat ca mai departe sa am si o relatie. Unii oameni se simt perfect impreuna cand fac secs si atat.Dar pentru o relatie,sau iubire,e nevoie de mult mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Neeee, mai degraba ii place cum se sexeste cu ala, ca doar nu s-o indragosti de suflet, facand sex :doh:

Atunci erau alea mincinoase..... ca ele asa ziceau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate ca o tipa violata sa se indragosteasca de violatorul ei?

Se poate ca o tipa care nu are vreun sentiment fata de un tip, sa se indragosteasca dupa ce face sex cu el?

In ce situatii se intampla si ce se poate zice despre tipa.

cunosc o fata(23 de ani cred ca implineste anu` asta) care a fost violata si s-a indragostit de el...fiin virgina cand a fost violata ...apropo...violul s-a last cu un copil...si cu o casnicie ratata(sunt in divortz)

....cunosc o fata(16 ani are)(pestoaica in devenire :P ) de 1 mai a fost fata aia su cu o"angajata"....ne-am amenti...ne-am :doh: si a doua zii ma cauta pe la scara..m-a cautat o saptamana si dupaia a plecat in spania :D

ce pot sa zic.....love is in the air....dar totusi...cand pute urat undeva ne indepartam de zona

cu un psiholog...consilier...cred ca se rezolva problema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica , iti place doar cum se sexeaza si atat. .... nus... ma depaseste . :doh:
Da.Secseaza bine. Ma fascineaza felul lui de-a o face. E simplu,de fapt. :D Nu trebuie sa ma lege nimic altceva decat placerea de moment.Nu trebuie sa vreau sa-l iau de barbat si sa am o relatie serioasa cu el ca sa facem secs impreuna si apoi sa ne imbracam si sa plecam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate ca o tipa violata sa se indragosteasca de violatorul ei?

Se poate ca o tipa care nu are vreun sentiment fata de un tip, sa se indragosteasca dupa ce face sex cu el?

In ce situatii se intampla si ce se poate zice despre tipa.

 

 

eu tot nu pot sa mi dau seama cum poti afce sex cu cineva fara sa tii al el?..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu tot nu pot sa mi dau seama cum poti afce sex cu cineva fara sa tii al el?..
Doh.Te pomenesti ca oti fi toate niste sensibile :doh: si doar barbatii "e" porci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sensibile, la ?

Instinctul asta sexual , la mine trece prin sufet. Nu simt mancarici si instincte pe nicunde daca nu ma "excita" si sufleteste .

Asta vroiam sa spun. Vezi tu,pe unele femei 100 de barbati nu le pot "excita" sufleteste,si mai departe,ce ramane de facut? Trebuie sa traiasca si ele,nu? Trebuie sa se secseze,nu? E in legea firii,e instinct,repet.

 

Sunt femei care au sufletul atat de gol,ca nu mai pot iubi asa....pur si simplu.... nu dezvolt.(esti o tipa destul de inteligenta,ai prins ideea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Abia acum. :doh: ( azi am fugit mai tare ca inteligenta! Ea : stai! Eu: nu, nu! :P )

Acum inteleg: nu asa esti, ci , asa iti doresti sa fii- pt ca nu ai ce iubi. ( nu ai pe cine/nu vrei...)Pt moment, iti doresti doar o relatie sexuala si atat .

Acu` am inteles.

Exact,Bydy. Exista oameni la care nu ai ce iubi sufleteste vorbind,dar care au parti bune in...alta parte :D

 

Stiam eu ca n-ai sa ma dezamagesti :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se poate ca o tipa violata sa se indragosteasca de violatorul ei?

Se poate ca o tipa care nu are vreun sentiment fata de un tip, sa se indragosteasca dupa ce face sex cu el?

In ce situatii se intampla si ce se poate zice despre tipa.

Orice e posibil! La ambele sexe...

"Inima,are ratiuni pe care ratiunea insasi nu le cunoaste!"

Omul,e condus de instinctele sale primare...orice s-ar spune.In fata instinctului,ratiunea se retrage!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta vroiam sa spun. Vezi tu,pe unele femei 100 de barbati nu le pot "excita" sufleteste,si mai departe,ce ramane de facut? Trebuie sa traiasca si ele,nu? Trebuie sa se secseze,nu? E in legea firii,e instinct,repet.

 

Sunt femei care au sufletul atat de gol,ca nu mai pot iubi asa....pur si simplu.... nu dezvolt.(esti o tipa destul de inteligenta,ai prins ideea)

asta e vreajala ..sa fim seriosi ..sunt destui indivizi .. ;) :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×