Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ma uit in fiecare zi la discovery unde este cum se fabrica hou it's made sunt roboti programatori care repeta aceasi actiune de numarate ori am cercetat ca defapt creerul unui robot este o placa uni o numesc MEMORY DEOARECE ESTE UN programator am vazut sunt uni roboti casnici care iti recunosc fata dupa un obiectiv de camera de filmat find ochii multi au incercat sa proiecteze un creer electronic format din mai multe rezistente, amplificatoare , bobine f lungi o sursa de energie si aplicatii si un difuzor prin care creerul se va manifesta si la anumite campuri magntice electromagnetiec ieseau sunete ascuytite de diferite feluri cu emitatoare si au observat ca au reusit sa obtira o gandite de 0,9 % in comparatie cu cea umana e greu de explicat nush ca si PC-ul placa de baza nush.. ce sa zic ///// :doh:

post-103370-1183025862_thumb.jpg

post-103370-1183025866_thumb.jpg

post-103370-1183025874_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma uit in fiecare zi la discovery unde este cum se fabrica hou it's made sunt roboti programatori care repeta aceasi actiune de numarate ori am cercetat ca defapt creerul unui robot este o placa uni o numesc MEMORY DEOARECE ESTE UN programator am vazut sunt uni roboti casnici care iti recunosc fata dupa un obiectiv de camera de filmat find ochii multi au incercat sa proiecteze un creer electronic format din mai multe rezistente, amplificatoare , bobine f lungi o sursa de energie si aplicatii si un difuzor prin care creerul se va manifesta si la anumite campuri magntice electromagnetiec ieseau sunete ascuytite de diferite feluri cu emitatoare si au observat ca au reusit sa obtira o gandite de 0,9 % in comparatie cu cea umana e greu de explicat nush ca si PC-ul placa de baza nush.. ce sa zic ///// :lol:

esti destul de ambiguu in exprimare.

una peste alta, robotii nu cred ca vr lua prea curand locul oamenilor, in primul rand din cauza faptului ca nu pot avea intelegere asupra lucrurilor, si nu sunt capabili de sentimente. ei nu vor sti niciodata ce inseamna viata umana, ca sa o poata intelege. ei nici nu vor incerca asta.

singurul lucru de care sunt capabili e sa faca ce li se spune. exact ce li se spune

sunt de parere ca realizarea unui creier electronic e destul de improbabila, si asta din cauza ca noi nu intelegem nici creierul nostru, fiind de o complexitate extraordinara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti destul de ambiguu in exprimare.

una peste alta, robotii nu cred ca vr lua prea curand locul oamenilor, in primul rand din cauza faptului ca nu pot avea intelegere asupra lucrurilor, si nu sunt capabili de sentimente. ei nu vor sti niciodata ce inseamna viata umana, ca sa o poata intelege. ei nici nu vor incerca asta.

 

Nu este necesar sa transformam robotii in oameni, deoarece pe zi ce trece , noi oamenii, devenim roboti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma uit in fiecare zi la discovery unde este cum se fabrica hou it's made sunt roboti programatori care repeta aceasi actiune de numarate ori am cercetat ca defapt creerul unui robot este o placa uni o numesc MEMORY DEOARECE ESTE UN programator am vazut sunt uni roboti casnici care iti recunosc fata dupa un obiectiv de camera de filmat find ochii multi au incercat sa proiecteze un creer electronic format din mai multe rezistente, amplificatoare , bobine f lungi o sursa de energie si aplicatii si un difuzor prin care creerul se va manifesta si la anumite campuri magntice electromagnetiec ieseau sunete ascuytite de diferite feluri cu emitatoare si au observat ca au reusit sa obtira o gandite de 0,9 % in comparatie cu cea umana e greu de explicat nush ca si PC-ul placa de baza nush.. ce sa zic ///// :jester:

:good:

 

Nu este necesar sa transformam robotii in oameni, deoarece pe zi ce trece , noi oamenii, devenim roboti.

good point :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×