Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

incercati sa intelegeti femeile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu neaparat prin prisma crestina, vorbeam de spiritualitate la modul general.

 

Revenind acum la topic... nu stiu cum sunt altii dar eu cand ma gandesc la tipele care intradevar au avut un impact puternic asupra mea.... caracteristicile comune erau: persoana dinamica, foarte incisiva, directa, deschisa... Una dintre ele m-a sarutat prin surprindere, alta m-a abordat de la inceput cu "Ce faci iubire?"... in fine... greu de exprimat in cuvinte...

 

 

wow....exact genul ce epateaza ,ce adesea se joaca cu ...cuvintele exagerandu-si gesturile ....incearca sa te uiti si spre cele timide ,cele care considera datoria barbatului sa faca primul pas ....si nu pentru ca vor sa para ...ingenue ,cuminti ...ci pentru ca sunt mai conservatoare ....ele nu vorbesc prea mult, dar cand o fac o fac din suflet ....:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta inseamna ca nu e la indemana oricui ...:D

 

Esti sigura de asta? Depinde din ce unghi privesti... :doh: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti sigura de asta? Depinde din ce unghi privesti... :doh: :P

 

 

nu toti stim sa apreciem ..arta ,daca mai e si abstracta ...atunci ...bye ! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu toti stim sa apreciem ..arta ,daca mai e si abstracta ...atunci ...bye ! :D

 

Atunci ai o iubire tainuita sau a fost una trecatoare (de vara)... :doh: :P

Editat de Marius-Doru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am descoperit un ...clarvazator .. :D :doh:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in majoritatea cazurilor e imposibil sa le intelegi

tocmai cand iti zici ca le-ai priceput....top, alta experienta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
[Pentru a atrage atentia unui barbat, femeia va incerca sa isi pune in valoare farmecele cu care a inzestrat-o natura. Il va provoca, va bate des din gene, isi va trece neglijent mana prin par, isi va pune in valoare decolteul si soldurile, isi va incrucisa si descrucisa picioarele.

Si atunci de ce va mirati ca au barbatii amante? He, he....

 

Trucurile astea sunt stiute si nu cad toti in capacana asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si atunci de ce va mirati ca au barbatii amante? He, he....

 

Trucurile astea sunt stiute si nu cad toti in capacana asta.

 

Zexe, aici se discuta despre cum il seduci, mei, nu cum sa faci sa-l iei de barbat :D

 

Si nu sunt trucuri, sunt chestii default, parerea mea, asa cum default cadeti si voi, chiar daca le cunoasteti :P (evident raman la ce am mai spus, tre' sa se "pupe" si feromonii) :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zexe, aici se discuta despre cum il seduci, mei, nu cum sa faci sa-l iei de barbat :DSi nu sunt trucuri, sunt chestii default, parerea mea, asa cum default cadeti si voi, chiar daca le cunoasteti 8) (evident raman la ce am mai spus, tre' sa se "pupe" si feromonii) :doh:
Pai, si daca esti barbat asat inseamna sa o dai la toata lumea? Fara selectie? Iar daca e selectie......atunci in unele "capcane" nu cazi. He, he.... :P :P
Cum sa-l seduci atunci? Ii pui pistolul la cap ? :D
Ar putea sa fie cinstite si sa spuna: hai sa bem o "cafea", sau, whatever.... nu sa folosesca d-astea.Da' ele sunt jmechere, ca sa evite refuzul..... Si cind sunt refuzate spun ca ele, de fapt, nici nu erau interesate... Nigga' please!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×