Sari la conținut
Forum Roportal
Rycy

windows vista si probleme cu registri!

Postări Recomandate

Am si eu nevoie de ajutor!!!Vista imi da erori ca ii lipsesc nu-stiu-ce registri!!!Cum fac ca sa remediez aceasta problema!!As vrea si eu un program dar sa fie free!!!pls

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu nevoie de ajutor!!!Vista imi da erori ca ii lipsesc nu-stiu-ce registri!!!Cum fac ca sa remediez aceasta problema!!As vrea si eu un program dar sa fie free!!!pls

 

de ce free ? ai dat o gramada de bani pe vindows si vrei un program free sa il repare ?

mai da un leu doi si cumpara un program care sa iti satisfaca compu !!!

Sau treci inapoi la XP si asteapta sa se rezolve Vista de la sine ...

 

Iar daca iti lipsesc registrii cum spui tu nu vad ce program sa ii aduca la loc ... eventual un System Restore ... pentru ca programele de registrii nu fac altceva decat sa-i curete ... in nici un caz nu cred ca stiu sa si umple golurile ~!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam ai dreptate de chestia cu bani!!!!Dar am fost la majoritatea magzinelor de sofware si nu am gasit nimik!!!! :D Si am citit undeva pe net ca exista un program care face asa ceva!!adik are niste copii ale registrilor si cum vede ca lipseste unu il inlocuieste!!!! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu nevoie de ajutor!!!Vista imi da erori ca ii lipsesc nu-stiu-ce registri!!!Cum fac ca sa remediez aceasta problema!!As vrea si eu un program dar sa fie free!!!pls

 

Am Vista de aproape o luna si sunt foarte multumit. Nu am avut nici o problema pana acum si nici nu am folosit nimic extra pentru a il imbunatati. Ce iti recomand eu este System Mechanic care pe langa o verificare atenta a registrilor si reparare are mai multe functii. Primele 15 zile sunt free ... asa cum vrei tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, mesajele care le primesc sunt ca imi lipsesc registri!!!!Am luat programu ala!!am ramas prost cand am vazut!!314 probleme cu registri!!am mai avut un program dintrasta!!dar nu la fel!!!Multumesc la toti!!Dak mai am probleme cu registri tot aici postez!!thanks again!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai dat banii pe windows vista inseamna ca ai dvd/cd-ul cu vista. hmmm dc nu il formatezi? e cel mai simplu si nu mai dai nici un ban pe alte programe :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×