Sari la conținut
Forum Roportal
seraphimovic

blog Shadowdancer (aka shur' pentru prieteni şi nu numai)

  

25 membri au votat

  1. 1. v-a plăcut blogul lui Shadowdancer?

    • Da
      21
    • Nu
      4


Postări Recomandate

dacă aţi văzut, ştiţi. dacă nu, vă spun eu. shadowdancer a decis să-şi pună blogul pe bară (sper eu, temporar). nu comentez aici de ce a făcut asta şi nici nu

Editat de seraphimovic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cei care n-au fost vizati, cu siguranta n-au fost ofensati si nu il considera ofensator. Nu stiu insa, ceilalti.

Cat despre mesajul de final.. ala cu LOSER.. :flowers: si cu semnul de rigoare.. :roll: Nu stiu ce sa zic. Tu ce zici, e ofensator?

 

Normal ca fiecare e liber sa zica ce vrea in ograda lui.

 

Edit :crazy: da, mi-a placut.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

l-am citit si nu mi-se parea ofensator si nici impotriva nimanui.

Imi pare rau daca a facut asa ,nu ar trebui sa puna la inima tot ce se zice .Pe ea o regret cel mai mult ca au reusit unii sa o indeparteze dintre noi .

..iar jurnalul in mod normal este ceva intim ,daca unii dintre noi am fost lasati sa il vedem , inseamna ca am fost onorati sa ii citim gandurile ..iar cei ce spun ca era ofensator gresesc .

Daca am patrunde in gandurile celor ce il eticheteaza asa .."ofensator " ar fi un eufemism .

Pacat ..ca a luat decizia aceasta . :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sera, ca s-o luam pe aia dreapta, blogul era acid. totusi, daca esti destul de... matur (alt cuvant mai potrivit n-am gasit ;) ), stii sa nu te lasi influentat, cu atat mai putin sa ai impresia ca are ceva cu tine. adevarul doare intotdeauna, si criticile nu sunt niciodata binevenite, asta e, astia suntem. dar, parerea mea, e ca nu trebuia sa-l puna pe bara. oricum, mie mi-a placut, tocmai pt ca a avut curajul sa spuna ce gandeste cu adevarat. nu e toata lumea in stare de asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sigur ca-l citeam , chiar daca temele propuse erau prea serioase :D

insa , ceea ce se intampla de o buna perioada de timp ... iti poate taia cheful de bloguiala ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am votat DA

ofensator?..sub nici o vorba, pacat de decizia luata, sper sa fie pentru scurt timp

daca ar fi sa respectam regulamentul in litera lui...poate fi cunsiderat si ofensator, dar in spiritul lui a fost doar un schimb de idei din care cei apti pot invata

revin-o shur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

plăcut şi mă oftic că e pus la bară....jurnalu' personal conţine g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×