Sari la conținut
Forum Roportal
SelectAwoman

Din popor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am auzit cand eram adolescenta ca intr-o relatie, barbatul trebuie sa iubeasca putin mai mult decat femeia.

Merge mai bine relatia asa ?

Nu cred ca exista reguli.Ba din contra,multe relatii in care a iubit mai mult femeia s-au destramat.Pe cand,daca barbatul ajunge sa iubeasca mai mult in acea relatie,e mai durabil :) E verificat,dar nu generalizez,vorbesc strict de cazurile traite de mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Diclona unde cauti huila?

 

 

Ca sa raman ON, o sa-ti raspund c-o caut prin Pestera Dragastoasa A Muierii. :)

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e valabila viceversa... eu am auzit doar ca barbatul trebuie sa iubeaesca mai mult decat femeia. E adevarat ca atunci cand am iubit sau am aratat ca iubesc mai mult, relatia nu a mers. Barbatii isi iau lumea in cap daca cred ca sunt unici si nemuritori in inima iubitei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intre intrebarea mea si vorba ta ... exista o mare diferenta. Tu ca barbat sa dai intr-o femeie ... este un lucru foarte grav.

Eu dorm linistita noaptea si daca mama ta a fost batuta :D .. nu iti face griji ....

chiar daca imi dau seama ca nu are rost sa continui discutia....atat vorba mea din popor cat si a ta sunt niste micute cretinitati-dupa parerea mea-. pe cat este de grav ca un barbat sa loveasca o femeie, pe atat este de stupid pentru o femeie sa astepte o portie ceva mai mare de dragoste decat poate ea oferi. o seara buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am auzit ca astia cu nasu mare sau nr mare la pantof au si ''muzicuta'' mare...vraja...nu mai asculta la gura lumii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×