Sari la conținut
Forum Roportal
rock_see

cum il cuceresc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu e o rusine dar se stie ca nu va place sa ne oferim asa pe tava din prima ... trebe sa sa zbateti putin altfel nu ne cunoasteti valoarea :roll: :flowers:

 

nici mie nu-mi plac jocurile, dar pana sa ajunga relatia intr-un sector stabil ... jocul este liantul

 

apoi cand relatiae consolidat este IMPETUOS necesara sinceritatea :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Urasc jocurile astea idioate nu aduc nimic bun unui viitor cuplu.....si ce e rau in asta ma rog ?? e o rusine ? Doamneeeeee :roll:

Spui ca o sa ramana singura daca l-a refuzat ? S-au terminat barbatii la el ?

:crazy:

Ai fost refuzat dar inca nu ti-a explodat vena :D) asa ca mai asteapta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e casatorit,asta stiu sigur...o sa tin minte faza aia cu vena :roll: mersi:)

 

Va fi mult de munca ca sa il cuceresti, mult de munca ca sa il faci sa se indragosteasca de tine si si mai mult de munca ca sa ii supravietuiesti. ... :crazy: :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va fi mult de munca ca sa il cuceresti, mult de munca ca sa il faci sa se indragosteasca de tine si si mai mult de munca ca sa ii supravietuiesti.[/b] ... :crazy: :flowers:

 

 

Adanca asta, dar oare ce ai vrut sa spui? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

K, nu e vorba de jocuri meschine, e o tactica :crazy: Daca-i cedeaza prea repede, la fel de repede se va satura si el de ea.

Tu vorbesti de jocuri meschine?? Care angajezi detectivi?? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adanca asta, dar oare ce ai vrut sa spui? :crazy:

 

... citeste te rog frumos printre randuri :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mey nu te lua dupa ce auzi pe aici ... :flowers: ...majoritatea sunt singure in casa cu pisica si doar nu vrei sa ajungi ca ele ..fara jocuri meschine fi sincera va aprecia vorbeste deschis si fara trucuri daca e barbat de calitate va aprecia DACA NU in ambele variante nu o sa fie bine...

 

Noo,eu zic ...din teama de a nu ramane singura,sa se daruiasca din prima seara.. :crazy:

Heloo,nu se vede ca esti barbat,altfel ai sti,ca-pentru un barbat,cu cat o femeie se daruieste mai usor,cu atat o uita mai repede.

Nu spun sa aleaga trucuri,sau mai stiu eu ce jocuri,dar nici sa se lase din prima,altfel pentru el nu va mai prezenta nici un interes.In nici un caz nu vei cuceri un barbat daca i te daruiesti din prima seara.Se poate sa ii placa,sa mai vrea si alta data,dar:just this and nothing more.

Pana si simplul fapt ca i-a propus sa faca sex din prima seara in care au avut un oarece contact/apropiere(sa zic asa),denota ca baiatul nu tine mortis la ceva serios.

Editat de Dark_Dragon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am 14 ani si imi place (iubesc de fapt) un baiat de 22 de ani :friends: ! ! ! la inceput spunea ca sunt mica....si ca nu putem sa fim decat amici... :flowers: .....dar....se pare ca nu mai gadeshte asa.. ..:o

Editat de J0
te rog sa scrii corect romaneste ! fara chestii de mircuitor!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la 14 ani jucam "prinselea" cu colegii de clasa :flowers: .

Rock, tipul vrea doar o noapte de sex si nimic mai mult, renunta.

P.S: Nu inteleg de ce scrieti d in loc de "de" sau k in loc de "ca" etc. ?? E vreun chat pe aici??

E iritant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci imi vine rau cand citesc "ji"... "aja"... esti cumva araboaica?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×