Sari la conținut
Forum Roportal
angellina

Produsele epilatoare Nair

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu sigur daca era necesar un nou topic, dar nu am gasit nimic concludent asupra temei...am observat ca au aparut pe piata niste produse noi pt epilat, creme si ceara rece sau calda.Nu sunt foarte costisitoare decat daca te referi la problema ca le cumperi degeaba.Eu mi-am achizitionat o ceara rece cu roll on si habar nu am cum ar trebui sa functioneze...A mai folosit cineva si poate sa imi dea un sfat?Poate prinde bine si altor amatoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

il incalzesti la microunde si aplici pe piele ca un deodorant

apoi folosesti niste fasii p kre le gasesti in comert si tragi in directia opusa :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot felul de pareri...Si eu am inteles ca e destul de greu de folosit si nu inteleg cum poate fi asa de greu...au momentan tot salonul il folosesc dar as vrea sa incerc ceva acasa...e mai comod...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu sigur daca era necesar un nou topic, dar nu am gasit nimic concludent asupra temei...am observat ca au aparut pe piata niste produse noi pt epilat, creme si ceara rece sau calda.Nu sunt foarte costisitoare decat daca te referi la problema ca le cumperi degeaba.Eu mi-am achizitionat o ceara rece cu roll on si habar nu am cum ar trebui sa functioneze...A mai folosit cineva si poate sa imi dea un sfat?Poate prinde bine si altor amatoare

 

De ce nu folosesti crema depilatoare de la Nair sau Veet (daca se gaseste) e mult mai usor si practic de folosit si lasa pielea tot asa fina ca si epilatul.Dureaza 3-5 minute si gata. Incearca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu sigur daca era necesar un nou topic, dar nu am gasit nimic concludent asupra temei...am observat ca au aparut pe piata niste produse noi pt epilat, creme si ceara rece sau calda.Nu sunt foarte costisitoare decat daca te referi la problema ca le cumperi degeaba.Eu mi-am achizitionat o ceara rece cu roll on si habar nu am cum ar trebui sa functioneze...A mai folosit cineva si poate sa imi dea un sfat?Poate prinde bine si altor amatoare

La ce te referi cand spui ca nu stii cum functioneaza?Ca nu prea pricep :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nair...ce nume frumos...pe bune...imi suna atat de biblic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×