Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cui ii place patinajul? As avea si eu o intrebare: unde as putea sa invat sa patinez? Asta a fost visul meu dintotdeauna, dar am probleme cu spatele si ai mei nu m-au lasat. Acum, la 19 ani, imi dau seama k e mult prea tarziu, dar as vrea sa invat, macar pentru sufletul meu. Stiti cumva vreun patinoar unde sa pot exersa in voie sau dak se organizeaza un fel de cursuri, ceva, pentru incepatori (si care nu vor cariera din asta) ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da si mie imi place patinajul artistic. Il si practic ca hobby, dar si urmaresc de mic marile competitii.

Referitor la intrebarea ta, iti pot raspounde ca se organizeaza cursuri de initiere in patinaj. Nu stiu din ce oras esti dar sunt absolut sigur ca exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca inca nu s-a deschis nici un subiect despre patinaj artistic, asa ca incep eu :blink:

 

 

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

 

 

 

 

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>">
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

 

 

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este unul dintre cele mai frumoase si elegante sporturi.urmaresc in special competitia masculina.sunt inca nostalgica dupa rivalitatea dintre Yagudin si Plushenko,doi dintre cei mai buni patinatori ai tuturor timpurilor.

 

voi adauga si eu cateva clipuri cu patinatorul meu preferat,Alexei Yagudin :airkiss: el este dovada vie ca perfectiunea poate fi atinsa :friends:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gqvkip9S1VA

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este unul dintre cele mai frumoase si elegante sporturi.urmaresc in special competitia masculina.sunt inca nostalgica dupa rivalitatea dintre Yagudin si Plushenko,doi dintre cei mai buni patinatori ai tuturor timpurilor.

 

voi adauga si eu cateva clipuri cu patinatorul meu preferat,Alexei Yagudin :cheer: el este dovada vie ca perfectiunea poate fi atinsa :clap:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gqvkip9S1VA

 

 

 

 

Superb :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar Alexei Yagudin si Evgeni Plushenko sunt minunati !!!

ador patinajul artistic inca de mica...iar cand am pus primele patine in picioare,am stiu de prima data cum sa merg pe ele, n-am cazut decat odata cand vroiam si eu sa le imit invartita aia :spiteful:

 

eu ador sa privesc olimpiadele patinajului artistic in doi :cheer: adooorrrr

bravo pentru topic,Sarah! :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

src="
type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>">
src="
type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350">

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit un concurs foarte frumos cu patinatori rusi care locuiesc in alte tari, chinezi, canadieni, americani din State, a fost un show minunat dar nu gasesc poze sau un video despre eveniment, sper ca nu este ceva de mai demult si transmis sa ne distram.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×