Sari la conținut
Forum Roportal
SAD EYES

Despartirea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

offf, lucrurile nu sunt asa transante. te-o fi iubit omul, dar acum a descoperit altceva...

nu sta in aer asteptand lamuriri... spunea cineva o vorba inteleapta, o persoana invarsta: "nu alerga dupa caruta care fuge de tine, las-o sa te ajunga pe cea care alearga dupa tine".

stiu ca vorbele sunt de prisos, stiu ce se simte... crede-ma, dar trebuie sa tai raul de la radacina, sa nu te mai amagesti.

asculta doar vorbele astea: daca te iubeste va veni el la tine fara ca tu sa faci ceva... daca nu vine... say good bye!

:P

 

Sa te ajunga caruta care alearga dupa tine? :lol: That must hurt :friends:

 

Pazea! :P

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa te ajunga caruta care alearga dupa tine? :lol: That must hurt :friends:

 

Pazea! :P

 

aha, sa te ajunga, nu sa te calce?

ti se pare dureros? :P

 

gresisi topicul fitzy? tot la grigorel ti-e gandul... lasa, nu mai edita! :rock:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aha, sa te ajunga, nu sa te calce?

ti se pare dureros? :friends:

 

gresisi topicul fitzy? tot la grigorel ti-e gandul... lasa, nu mai edita! :P

NU STIU CE SA MAI SPUN...CRED K MAI BINE INCERC SA DORM SI POATE MAINE VOI PRIVII LUCRURILE ALTFEL...SPER SA FIE ASA DESI NU CRED...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...CRED K MAI BINE INCERC SA DORM SI POATE MAINE VOI PRIVII LUCRURILE ALTFEL...SPER SA FIE ASA DESI NU CRED...

 

Eu ce ti-am zis mai sus? :friends: Daca nu maine, intr-o alta zi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l un pic sa-si faca de cap... despartiti-va temporar.. de proba. Daca te iubeste se intoarce el, daca nu.... dragoste cu sila nu se poate..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SUNT NOUA PE AICI...MA GANDEAM K POATE CU AJUTORUL VOSTRU GASESC O REZOLVARE UNEI PROBLEME GASESC O REZOLVARE UNEI PROBLEME DIN CAUZA CAREIA SIMT K NIMIC NU MAI ARE ROST, K VIATA MEA S-A TERMINAT SI...POATE AR FI MAI BINE SA SPUN DESPRE CE E VORBA. PRIETENUL MEU CARE PANA ACUM IMI SPUNEA TOT TIMPUL CA MA IUBESTE SI NU-SI DORESTE NIMIC MAI MULT DEKT SA FIM TOT RESTUL VIETII IMPREUNA SPUNE ACUM CA VREA SA NE DESPARTIM, K NU NE MAI POTRIVIM, CA NU SE MAI POATE...CE SA FAC? CUM SA-L ADUC INAPOI? CUM SA--L FAC SA-SI REVINA? OARE CHIAR NU M-A IUBIT NICIODATA?

DACA CINEVA POATE SA-MI DEA UN SFAT...CHIAR AM NEVOIE

Salut Draga SAD EYES! In primul rind ti-as spune sa nu mai fii trista, sa stergi lacrimile! Crede-ma ca prietenul tau nu vrea sa vada o femeie slaba care isi plinge de mila! Ai abia 22 ani si viata ta abia a inceput! El cu siguranta te-a iubit, dar a trecut, sau s-a intimplat ceva intre timp si s-a plictisit!

TRebuie sa vorbesti cu el, poate are doar nevoie de timp! Intelege care e problema, clarificati-va sentimentele!

Poate el simte ca dragostea lui fata de tine scade si vrea sa puna capat acum ca pe urma sa nu-ti fie mai durereos!

Dar tu il mai iubesti, din suflet? L-ai putea face sa se re-indragosteasca de tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca iubirea e la urma urmei o variabila de timp...

stiu,ca acum ti se pare imposibil sa stergi cu buretele tot ce-a fost,dar mi se pare degradant sa -l astepti sa se decida la infinit..mai ales acum ca e plecat din tara.

gandeste-te si altfel,bun,se impaca cu tine,dar nu ramai tot cu o suferinta??...aceea ca nu-i langa tine...si asta doare,sa stii.. :friends:

Editat de dupree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca el asa ti-a spus cred ca nu trebuie sa insisti mai rau faci lasa-l....daca te iubeste cu adevarat fii sigura ca o sa-si dee seama ce face si o sa se intoarca la tine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca el asa ti-a spus cred ca nu trebuie sa insisti mai rau faci lasa-l....daca te iubeste cu adevarat fii sigura ca o sa-si dee seama ce face si o sa se intoarca la tine!

Iar ea trebuie sa il primeasca cu bratele deschise cand el se decide sa se intoarca , right ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar ea trebuie sa il primeasca cu bratele deschise cand el se decide sa se intoarca , right ?

pai nustiu depinde ea....eu de exemplu nu l-as primi inapoi pentru ca cine stie poate sa o faca si a doua oara fiind sigur ca eu o sa-l primesc oricind inapoi...

Editat de Lyna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×