Sari la conținut
Forum Roportal
SAD EYES

Despartirea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

SUNT NOUA PE AICI...MA GANDEAM K POATE CU AJUTORUL VOSTRU GASESC O REZOLVARE UNEI PROBLEME GASESC O REZOLVARE UNEI PROBLEME DIN CAUZA CAREIA SIMT K NIMIC NU MAI ARE ROST, K VIATA MEA S-A TERMINAT SI...POATE AR FI MAI BINE SA SPUN DESPRE CE E VORBA. PRIETENUL MEU CARE PANA ACUM IMI SPUNEA TOT TIMPUL CA MA IUBESTE SI NU-SI DORESTE NIMIC MAI MULT DEKT SA FIM TOT RESTUL VIETII IMPREUNA SPUNE ACUM CA VREA SA NE DESPARTIM, K NU NE MAI POTRIVIM, CA NU SE MAI POATE...CE SA FAC? CUM SA-L ADUC INAPOI? CUM SA--L FAC SA-SI REVINA? OARE CHIAR NU M-A IUBIT NICIODATA?

 

 

DACA CINEVA POATE SA-MI DEA UN SFAT...CHIAR AM NEVOIE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SUNT NOUA PE AICI...MA GANDEAM K POATE CU AJUTORUL VOSTRU GASESC O REZOLVARE UNEI PROBLEME GASESC O REZOLVARE UNEI PROBLEME DIN CAUZA CAREIA SIMT K NIMIC NU MAI ARE ROST, K VIATA MEA S-A TERMINAT SI...POATE AR FI MAI BINE SA SPUN DESPRE CE E VORBA. PRIETENUL MEU CARE PANA ACUM IMI SPUNEA TOT TIMPUL CA MA IUBESTE SI NU-SI DORESTE NIMIC MAI MULT DEKT SA FIM TOT RESTUL VIETII IMPREUNA SPUNE ACUM CA VREA SA NE DESPARTIM, K NU NE MAI POTRIVIM, CA NU SE MAI POATE...CE SA FAC? CUM SA-L ADUC INAPOI? CUM SA--L FAC SA-SI REVINA? OARE CHIAR NU M-A IUBIT NICIODATA?

DACA CINEVA POATE SA-MI DEA UN SFAT...CHIAR AM NEVOIE

e greu de acceptat ca persoana de langa tine,in care ti-ai pus sperantele,sa-ti dea un"sut"...cu totii am trecut prin despartiri mai mult sau mai putin dureroase.

acum te simti singura,mai singura ca niciodata...cum poti sa-l aduci inapoi?esti sigura ca asta iti doresti?daca el nu mai simte nimic pt tine..sa-l tii ca pe o"leguma"..

l-ai intrebat daca isi doreste o pauza?poate are nevoie de timp,si stie daca iti va zice asta tu nu vei accepta,asa ca prefera sa te raneasca...

fii tare!! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ASTA IMI SPUNE TOATA LUMEA...SA FIU TARE...DAR NU MAI POT...CUM SA CRED K 2 ANI NU INSEAMNA NIMIC...CUM SA INTELEG K TOTUL A FOST O MINCIUNA?

n-a fost o minciuna...realizezi ce spui?un baiat sa stea cu tine 2 ani doar de dragul de a sta.. :friends:

toata lumea iti vrea binele!!dar tu te-ai intrebat cat de tare il vrei inapoi pe el?poate vrei doar zilele in care ai fost cu el.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ASTA IMI SPUNE TOATA LUMEA...SA FIU TARE...DAR NU MAI POT...CUM SA CRED K 2 ANI NU INSEAMNA NIMIC...CUM SA INTELEG K TOTUL A FOST O MINCIUNA?

nu... dar intelege ca dragostea, ca orice lucru de pe lumea asta are un sfarsit. intelege ca toate problemele care au aparut in astia doi ani intre voi, nu au disparut de la sine, si ca s-au tot adunat, pana cand intr-un moment lui i s-a parut ca ii este mai bine fara tine sau cu alta. intelege in continuare ca oamenii se mai indragostesc uneori si de alti oameni chiar daca sunt implicati intr-o relatie, ca dragostea nu tine cont de bun simt, de onoare, de onestitate si multe alte valori morale...ca dragostea lui pentru tine s-a stins si ca locul tau in inima lui deja se poate sa fie luat de altcineva. si cu cat vei intelege mai repede lucrurile astea, cu atat iti va fi mai bine, si nu vei mai simti in suflet golul pe care il simti acum...

numai bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Discuta deschis cu el... intreaba-l de ce a hotarat asta. Ce il supara la tine... ce iti lipseste...etc.

:friends:

prea tarziu. e gata.si chiar daca se mai impaca, tot gata este

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si tu ai probleme cu inima? E plina lumea de bolnavi... :friends:

Asa-i la inceputul sfarsitului de relatie, cerul se prabuseste, nimic nu-ti mai pare frumos...asteapta sa mai treaca timpul, sa se risipeasca norii, sa te vindeci...

De iubit te-a iubit, dar mai mult c-a sigur a gasit altceva...altceva mai bun :P

Nu ai ce sa faci, nu-i cersi dragostea...imi pare rau pentru tine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu ai probleme cu inima? E plina lumea de bolnavi... :P

Asa-i la inceputul sfarsitului de relatie, cerul se prabuseste, nimic nu-ti mai pare frumos...asteapta sa mai treaca timpul, sa se risipeasca norii, sa te vindeci...

De iubit te-a iubit, dar mai mult c-a sigur a gasit altceva...altceva mai bun :lol:

Nu ai ce sa faci, nu-i cersi dragostea...imi pare rau pentru tine

dar de ce neaparat crezi ca a gasit ceva mai bun?

sau barbatii parasesc femeile doar cand gasesc"altceva"mai bun?? :friends:

nu cataloga asa fara sa cunosti problema in profunzime,lasa fata sa mai zica.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×