Sari la conținut
Forum Roportal
Shadow and Light

Salvati o viata!

Postări Recomandate

o vorba buna.

 

si un :friends:

 

:rock:

O "Vorba buna" si un banut!

Alo, Bucurestiul ? Sunt si eu aici...) :) 0720/ 510 795 / va ajut si eu!!!

 

:P multumesc mult Maya..te va contacta Roxana

 

o sa sun chiar azi. sper doar sa ajungem la o intelegere. mai ales ca eu nu sunt "deplasabila" pe distante mari. :tease:

:lol: nu este nici o problema..va veni ea unde ii spui sa vina :P

 

..ma bucur mult sa vad ca mai sunt oameni care se implica :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun, din provincie cum puteti aduna banutii? Cum putem face noi de aici?

 

 

da' din afara tarii? :friends:

 

..asa cum am mai spus suntem la inceput si ajutam mai mult prin colaborare..deci singura metoda disponibila deocamdata este prin posta sau servicii specializate de acest gen..

 

..cand vom reusi sa ne organizam legal (+ timp si spatiu) vom pune la dispozitie mai multe mijloace..dar pana atunci depinde doar de bunavointa voastra..

 

pt cei carora le este mai usor sa vorbeasca pe mess...o puteti gasi pe Roxana la aceasta adresa: arammis_artemis desi daca este pe teren o puteti gasi doar la telefon..

 

 

pentru cei din strainatate: "Western Union - ofera cea mai rapida modalitate de a primi bani din peste 190 de tari.

 

Suma trimisa este disponibila pentru ridicare de la sediile oficiilor postale in maxim o ora de la depunere.

 

Banii se pot ridica se la orice oficiu postal abilitat Western Union, indiferent de domiciliul clientului.

 

Suma maxima ce poate fi primita este de 10.000 USD/persoana/zi.

 

Destinatarul unui transfer Western Union se prezinta la sediul oficiului postal, dupa ce a fost instiintat de catre expeditor asupra transmiterii banilor si trebuie sa cunoasca obligatoriu: suma transmisa, numele si prenumele expeditorului, localitatea si tara de unde i-a fost expediata suma.

 

Numarul de control al transferului faciliteaza identificarea transferului in baza de date Western Union, nefiind obligatoriu"

 

pt cei din tara: "Transfer electronic de bani in tara

 

E-mandat (mandat electronic) - serviciul care asigura transmiterea pe cale electronica, in tara, a unor sume nelimitate de bani, catre destinatari - persoane fizice la orice adresa postala sau direct in cont pentru destinatari - persoane juridice.

Serviciul este accesibil la orice subunitate postala.

 

 

Timpi de circulatie (zile lucratoare):

 

* Z+1 (Z - ziua depunerii sumei de bani, pentru destinatarii din mediu urban);

* Z+2 (Z - ziua depunerii sumei de bani, pentru destinatarii din mediu rural). "

 

 

"Mandat On-line - permite transferul rapid in tara, a unor sume nelimitate de bani, care vor ajunge la destinatar in maximum o ora de la depunerea sumei, cu conditia ca acesta sa se afle la ghiseul oficiului de destinatie.

 

Se bazeaza pe o intelegere intre expeditorul si destinatarul mandatului.

 

Serviciul mandat On-line este accesibil si util in egala masura atat persoanelor fizice cat si persoanelor juridice, printr-o retea extinsa de subunitati postale."

 

:P

Editat de Self-awareness

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu Western Union platesc aproape juma de suma comision ... pt cat vreau sa trimit. Mai bine astept un cont bancar... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

^_^ :jester:

 

iata si contul:

 

RO40 BUCU 0125 1653 2511 RO01 pt Lei

 

RO94 BUCU 0125 1653 2511 EU01 pt EURO

 

RO54 BUCU 0125 1653 2511 US01 pt USD

Editat de Self-awareness

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hammmm...ok..o sa cotizez si eu :jester:

ce nu am inteles eu...sunteti fundatie sau persoane fizice binevoitoare?

 

:stars: ^_^ multumesc

 

..suntem o mana de oameni care colaboreaza cu asociatii ..poate vom reusi sa fim si o mana de oameni care detin o asociatie..dar pt asta este necesar si spatiu si o sustinere financiara corespunzatoare..deci vom vedea ce este posibil si ce nu..dar ideea este ca ne pasa si ne implicam cum putem...

 

:P multumesc din inima tuturor celor care ne-au ajutat pana acum -_-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×