Sari la conținut
Forum Roportal
Mephistofel

Falimentul "Adi Mutu"

Postări Recomandate

sa-a ales praful de cariera unui fotbalist cu talent mult, dar cu minte putina

 

Chelsea este pe cale sa cistige procesul cu atacantul roman, care ar putea plati daune de 11,5 milioane de euro

Desi mai are doar o luna pina cind ii va expira suspendarea pentru dopaj, Adrian Mutu ar putea sa nu mai joace fotbal niciodata. Chelsea Londra a primit ieri unda verde de la Liga Profesionista din Anglia pentru a solicita despagubiri de 11,5 milioane de euro de la atacantul roman. Decizia finala va apartine insa FIFA. Daca si forul mondial va da cistig de cauza clubului londonez, atunci cariera lui Mutu, legitimat acum la Juventus Torino, va fi ruinata.

 

Cosmarul lui Adrian Mutu pare fara sfirsit. Consecintele greselii facute anul trecut continua sa tulbure viata atacantului roman. Dupa ce a fost prins dopat si concediat de echipa engleza Chelsea Londra,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mutu si-o merita cu varf si indesat... unde nu-i cap, vai de picioare... si-a facut-o cu mana lui si acum simte pe pielea lui ca in viata totul sa plateste.. :blinca: :blinca: :blinca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mutu si-o merita cu varf si indesat... unde nu-i cap, vai de picioare... si-a facut-o cu mana lui si acum simte pe pielea lui ca in viata totul sa plateste..  :blinca:  :blinca:  :blinca:

[snapbacca]37419[/snapbacca]

 

Problema sta invers:

- cum de niste romani de talent ajung epavele presei si nu doar...?

- ce tot cauta Alexandra Dinu pe linga banii lui Mutu, ca are si ea destui...?

- ce fac aromanii ptr. cei ca Mutu si clica de machedoni bagati in mafia fotbalului...?

 

De prisos sa mai pomenesc ca romancele, cazute-n delir dupa niste analfabeti cu sport la epoleti (vezi si cazul militienilor Tiriac, Nastase, Comaneci etc care ridicati de regimul comunist azi fac pe nababii in loc sa ajute Sportul, romanii!) isi arata chilotii colorati si se dau in BMW-uri alimentind "moda" asta ...?... :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imiplace Mutu :o: dar nu sunt de acord cu ce face.Parca gandeste cu picioarele :cry: :roll:" Sa se intoarca iar in Romania :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imiplace Mutu :roll: dar nu sunt de acord cu ce face.Parca gandeste cu picioarele :o:  :roll:" Sa se intoarca iar in Romania :-

[snapbacca]37765[/snapbacca]

 

 

 

 

 

el...a fost prost..parca a luat niste stimulente...nu e asa...cine reaq la pus..e impotent..nu prea cred...desi imi place de el..(cat de cat)...a fost vina lui...si mie nu`mi place noua atitudine a lui....parca..el e primministru :cry: ..ce naiba..treaba lui..pierde din fanii...

BYe :cry: parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vezi si cazul militienilor Tiriac, Nastase, Comaneci etc care ridicati de regimul comunist azi fac pe nababii in loc sa ajute Sportul, romanii!

[snapbacca]37589[/snapbacca]

 

Si eu care credeam ca cei mai sus pomeniti au avut talent si sa-au antrenat din greu ca sa ajuga campioni. Daca nu aveau talent oricat de sustinuti de comunisti ar fi fost nu ar fi ajuns campioni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
- ce tot cauta Alexandra Dinu pe linga banii lui Mutu, ca are si ea destui...?

 

[snapbacca]37589[/snapbacca]

 

Ce vorba e si asta ? :blinca: ...

Daca ea la-a iubit si el ca un ticalos si-a bate joc de ea :good: .., pai ce ea ca femeie sa nu-si revendice drepturile ?...

Ticalos e Mutu si de doua ori sunt ticaloase presa si televiziunile ca atunci cand era un mare Cassanova il ridicau in slavi pana la cer si inapoi...

Sa-la mai ridice si acum...

Editat de ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am vazut la televizor Mutu si-a vandut masinile pe care le lauda toata ziulica la tv, ceea ce inseamna ca omul intr-adevar are sau a avut probleme financiare. Dar sa nu ii plangem noi de mila, caci deocamdata dansul e abonat mai mult la cluburile de noapte decat la terenul de fotbal . Poate mai bine se facea stripper, cred ca e mai in largul lui decat alaturi de o minge.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×