Sari la conținut
Forum Roportal
Afrodita

Simt ca ma sufoc!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

.cauta sa te muti undeva singura sa-ti pui ordine in ...ganduri si sa-ti faci planuri de viitor ,el ar fi exclus din start.....bafta! :friends:

Red...poate sa se mute el undeva....casa e a ei :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Red...poate sa se mute el undeva....casa e a ei :yes:

 

 

atunci de ce nu a facut-o ? heiiii......asta e si mai grav,daca sta cu ea ca e mai ieftin,ca are mancarica calda,schimburi curate .....afrodita,pune-i mama valiza la usa ...o merita din plin ....sa se duca la iubirea lui .... :flowers: iar tu ...fata....nu te-a meritat si nu te va merita ...nu merita sa suferi pentru el nici 5 minute ....duca-se :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si in momentul asta tot sper sa vina sa-mi spuna ca ma iubeste

 

Sigur...sa-ti mai spuna odata ca te iubeste ca pe o sora :friends:

Arunca Javra care se tine de "abureli" ( de unde stii ca nu te abureste si pe tine?), sterge-ti lacrimile, fa-ti ordine in viata si, mai apoi, gaseste un barbat care te iubeste ca pe o femeie ce esti :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi asa de usor sa renunt la el as fi facut-o... dar dupa cum am zis imi este frica de singuratate si in plus de asta, simt ca inca il iubesc si de asta nu sunt pregatita sa pun capat.

 

Partea cea mai proasta este ca simt ca nu voi mai putea iubi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi asa de usor sa renunt la el as fi facut-o... dar dupa cum am zis imi este frica de singuratate si in plus de asta, simt ca inca il iubesc si de asta nu sunt pregatita sa pun capat.

 

Partea cea mai proasta este ca simt ca nu voi mai putea iubi...

 

nimeni nu spune ca il poti uita in 5 minute ....dar ,incearca .....si de iubit vei iubi ..... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pt ca-l iubesti...clar :friends: Dar cu timpul iti vei da seama ca ai facut cel mai bun lucru...pune-i valiza frumushel la usa :flowers: Wake up, girl!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca in felul lui a fost sincer si eu peste un timp ,o luna, un an imi dau seama ca tot pe el il vreau si-l iubesc? Oare nu-mi va parea rau ca nu am luptat mai mult?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce oare inclin sa-l cred? De ce nu pot spune STOP? Si de ce inca imi doresc o relatie cu el?

Vorbeam cu cineva de puterea obisnuintei. Cateodata e greu de delimitat obisnuinta de altceva, altii ar zice atasamente. Lumea nu incepe si se termina cu el. Exista si niste inertii si in relatii asa cum exista si in alte lucruri. Cred ca ai nevoie de putin timp pana te obisnuiesti cu ideea unui sfarsit / inceput. Nu sunt decat doua solutii: ori stai si suporti, ori te desparti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×