Sari la conținut
Forum Roportal
Afrodita

Simt ca ma sufoc!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uite draga Afrodita, chiar esti intr-o situatie complicata. Ai decizia trebuie sa o iai singura, pt ca noi indiferent de ce incercam sa te sfatuim, nu vom sti ce e in sufletul tau!

Daca crezi ca o sa poti sa-l faci sa se indragosteasca de tine, si ai multa rabdare si tarie de caracter atunci poti sa continui relatia! Mai ales daca zici ca il iubesti!

In caz contrar, ar trebui sa te iai in miini si sa pui capat acestei relatii!

Dar mai intii vorbeste cu el, vezi ce e in capul lui!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma asteptam sa primesc suturi in fund chiar de cel cu care m-am casatorit, suna a ideal ce spun dar asa gandeam.

Sunt intr-o amorteala totala mai ales ca ne si alesesem un alt apartamnet intr-un complex in care sa ne mutam, iar acest lucru ca si multe altele nu ma faceau sa ma gandesc ca relatia nostra trece printr-o astfel de etapa.

 

partea cea mai proasta este ca nu-mi imaginez viata singura. prietenii celor care le-am spus imi sunt aproape; partea cea mai aiurea e ca in iulie urmeaza sa cununam.

 

 

Fruntea sus, si gandeste-te ce vei face!

Este foarte important!

Iar singura, nu ai cum sa ramai!

De ce gandesti asa?

Nu prea ai o parere buna despre tine?!

:flowers: :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La cat am bocit zilele astea nici nu mai am cum sa am o parere buna despre mine.

Nu stiu ce sa fac...

Imi e foarte greu... si doar noapte sunt linistita cand ma ia in brate si adormim....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred, ca tie ti-e frica sa te desparti de el si din motive ca el iti asigura o oarecare stabilitate financiara. Ziceai ceva de genul, ca ati facut planuri sa va luati un apartament intr-un complex....Nu muncesti?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Anul asta am terminat facultatea si de jumatate de an mi-am deschis o firma de curatenie... asa ca nu ma gandesc la aspectul financiar; apartamentul in care stam acum este al meu, facut cadou d eparinti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La cat am bocit zilele astea nici nu mai am cum sa am o parere buna despre mine.

Nu stiu ce sa fac...

Imi e foarte greu... si doar noapte sunt linistita cand ma ia in brate si adormim....

intraba-l totusi ce simte! Nu cred ca te iubeste numai ca pe o sora! Trebuie sa mai fie ceva la mijloc, vezi poate reaprindeti scinteia!

Am vazut ca oricum sunteti destul de apropiati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem apropiati atata cat putem fi in momentul asta... ma saruta dimineatza inainte de a se ridica din pat cand inca crede ca mai dorm si ma alinta la fel ca si inainte cu diferite diminutive, simt insa ca isi infraneaza din gesturi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Suntem apropiati atata cat putem fi in momentul asta... ma saruta dimineatza inainte de a se ridica din pat cand inca crede ca mai dorm si ma alinta la fel ca si inainte cu diferite diminutive, simt insa ca isi infraneaza din gesturi....

si tot e mai bine decit chiar nimic, nici nu stiu ce sa zic!

Eu niciodata nu optez pt desfacerea relatiei pina cind stiu ca s-a incercat totul pt a fi salvata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am devenit obsedata de timp, mi se pare ca ziua e mai lunga pana vine el de la serviciu si desi am licenta pe 5 iulie nu reusesc nici cum sa ma mobilizez sa reiau cursurile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am devenit obsedata de timp, mi se pare ca ziua e mai lunga pana vine el de la serviciu si desi am licenta pe 5 iulie nu reusesc nici cum sa ma mobilizez sa reiau cursurile.

 

 

What? :yes: Ce ti-a facut.... :flowers: De fapt nu ti-a facut nimic. Tu ai cautat si ai gasit. Ce ai cautat. Asta iti trebuia acum? Vai de viata ta.... :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×