Sari la conținut
Forum Roportal
Afrodita

Simt ca ma sufoc!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In urma cu 2 saptamani am descoperit in corespondenta sotului meu ceva ce avea sa ma faca sa ma trezesc la realitate. daca pana atunci totul era normal, era atent, grijuliu, ma alinta, imi facea toate mofturile - dupa nefericita intamplare in care i-am descoprit corespondenta cu o alta persoana careia ii spunea ca o iubeste, etc- el vine cu vestea bomba cum ca crede ca ma iubeste doar ca pe o sora. Sunt casatoriti doar de un an si suntem impreuna de 5.

Nu stiu ce sa fac, ideea e ca nu mai suport situatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In urma cu 2 saptamani am descoperit in corespondenta sotului meu ceva ce avea sa ma faca sa ma trezesc la realitate. daca pana atunci totul era normal, era atent, grijuliu, ma alinta, imi facea toate mofturile - dupa nefericita intamplare in care i-am descoprit corespondenta cu o alta persoana careia ii spunea ca o iubeste, etc- el vine cu vestea bomba cum ca crede ca ma iubeste doar ca pe o sora. Sunt casatoriti doar de un an si suntem impreuna de 5.

Nu stiu ce sa fac, ideea e ca nu mai suport situatia.

 

:flowers:

Neplacuta situatie!

Aveti copii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il iubesti?

Daca il iubesti lucrurile sunt mai complicate, daca nu-l mai iubesti, atunci totul este mai simplu.

Parerea mea (dupa cum am mai sustinut-o) nimeni n-ar trebui sa traiasca langa cineva daca nu mai exista iubire (cu atat mai mult cu cat nu exista copii).

Imi dau seama ce este in sufletul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O mare lectie: pe viitor nu umbla unde nu-ti fierbe oala si la lucrurile care nu te privesc. Vezi-ti de ale tale in viitor si nu te apuca tu sa verifici omu`: sa-i umbli prin buzunare, prin casuta postala, telefon, alte locuri personale. Acuma ce te faci ca dupa un an de casnicie esti socata? Puteai fi fara asta si te puteai concentra la ale tale in liniste. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, il iubesc...

Pt mine totul e o nebuloasa... nu mai pot sa fac conexiuni...

totul s-a oprit acum 2 sapt....

Poate ca treceam mai usor peste asta si il iertam daca nu-mi venea cu faza asta: te iubesc ca pe o sora

 

Ai dreptate simoneta...

dar acum ce mai pot face? Era mai bine sa fi trait in miciuna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce poti face? Mai nimic, din pacate...discuta cu el, dar daca nu te iubeste, nu veti avea acelasi drum, va pleca de langa tine chiar daca te raneste...si oricum tu, ai putea sta langa el cand sti si simti ca iubeste pe altcineva?

:flowers: greu te apasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce am omis sa spun la inceput este ca el motiveaza relatia cu acea femeie ca fiind doar pt un contract care urmeaza sa-l semneze si care sa-i aduca un venit lunar de vreo 3 mii euro luna timp de 1 an. Si mai sustine si faptul ca nu a avut nici un alfel de relalie, ci doar una bazata "pe abureala".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×