Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

nu cred ca a existat saptamana in care sa nu ma uit la secvente din film din clipa in care l-am descoperit... si nu exista zi in care sa nu ascult Doors. sunt atatea melodii care nu imi ies din cap (L.A Woman, Roadhouse Blues, Peace Frog, Hyacinth House, Love Street, Crawling King Snake, Not to Touch the Earth, The Soft Parade, People are Strange, clasicele Light My Fire, Break on Through si Riders on the Storm, When The Music's over, Love Me Two Times si lista poate continua...)

de curand m-am uitat la Live at Hollywood Bowl, care nu mi s-a parut cine stie ce...

vara asta o sa ii las lui Jim o floare la mormant. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca a existat saptamana in care sa nu ma uit la secvente din film din clipa in care l-am descoperit... si nu exista zi in care sa nu ascult Doors. sunt atatea melodii care nu imi ies din cap (L.A Woman, Roadhouse Blues, Peace Frog, Hyacinth House, Love Street, Crawling King Snake, Not to Touch the Earth, The Soft Parade, People are Strange, clasicele Light My Fire, Break on Through si Riders on the Storm, When The Music's over, Love Me Two Times si lista poate continua...)

de curand m-am uitat la Live at Hollywood Bowl, care nu mi s-a parut cine stie ce...

vara asta o sa ii las lui Jim o floare la mormant. :roll:

adică te duci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doors imi plac foarte mult, filmul in schimb nu mi-a placut deloc

 

De ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru fanii The Doors, videoclipul piesei aflate in topul preferintelor noastre, cu Jim Morrison in persoana lui minunata! :beee:

The Doors - Light My Fire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerb. Nu stiu cum de ai facut rost de el, dar `m-a uns la inima` ca sa vorbesc ardeleneste ca la mama acasa. Multumesc!

 

OFFTOPIC: Parca tineam minte ca nu esti casatorita...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerb. Nu stiu cum de ai facut rost de el, dar `m-a uns la inima` ca sa vorbesc ardeleneste ca la mama acasa. Multumesc!OFFTOPIC: Parca tineam minte ca nu esti casatorita...
E o bucurie sa gasesti asa ceva, ma bucur ca "te-a uns la inima" ardeleanco....doar si io tot ardeleanca is'! :beee: (Off: despre cealalta poveste vorbim in particular!)
:flowers: fain!
Foarte fain! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×