Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Site nou

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dati-va cu parerea despre site www.rhsystem.altervista.org sau www.rhsystem.co.nr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Auzi prietene ma refeream sa isi dea cu parerea aia care cunosc treaba si aia care au si ei siteuri, sa schimbam 2 ideii, nu designerii astia care vorbesc sa nu taca :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant....acum depinde care este scopul .."tau" ..final

parerea mea este ca in momentul actual...de pe urma oricarui site ...pagina web..sau cum vrei sa-i spui ar trebui sa iasa ceva bani,,,altfel...geaba munca,, :o: ..............ma rog..tu stii mai bine ce faci..dar ai grija..chestia aia cu " putty"..danger :tease: :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e danger deloc. Eu nu folosesc putty! Stiu cum se foloseste dar nu il folosesc. Eu nu oblig pe nimeni sa il foloseasca. Fiecare isi asuma responsabilitatea pentru ceea ce descarca de pe site. Daca tu descarci un program de pe site, o data ce e la tine pe hard, pe mine nu ma mai intereseaza ce faci cu el. Sa nu fie danger pt voi. Si acele comenzi de psybnc le gasesti pe mai multe site-uri. Eu nu folosesc mIRC-ul asa ca nu am nici user pe mirc, apoi de bnc-uri nu mai vorbim. La partea cu psyBNC iti imbunatatesti cunostintele, atat, nu e pt altceva.

Chestia cu banii...nu, nu primesc nici un ban pentru nimic. Eu creez site-uri web din placere si daca ai vazut in meniu WebDesign...acolo sa-r putea sa chastig niste banutzi. Publicitatea de la google de pe site am pus-o eu pentru a castiga cat mai mult spatiu pentru site, sa il pot mari.

Erori la site? Nu se incarca deloc greu (cel putin mie). Site-ul e optimizat dupa IE7 (Internet Explorer 7). Nu folosesc anumite browsere pentru ca imi place clasicul si aici ma refer la windows. Sunt foarte multumit de IE7 si nu vreau sa il schimb. Imi pare rau pentru ceilalti ce folosesc alte browsere. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, ai dreptate, in Internet Explorer se vede foarte bine.

Tot ce ti-am zis eu a fost ca , cu Mozilla Firefox ultima versiune se vede "mai rau".

[ http://www.kill-zone.evonet.ro/seitul_tau.bmp ]

Ce tia-si recomanda eu, pentru ca seitul sa arate mai bine, ar fi ca la chestia cu "Vizitatorii", sai pu backgroundul de culoare "gri". [ Daca poti :P ]

 

Asi mai avea o intrebare . . .

persoana care a facut seitul , "C. Razvan" , la facut el, in totalitate ( 100 % ), sau nu ?

Sau sa folosit de un "Template" ? :o:

 

 

[ Doar intrebam . . . ]

Editat de sefy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
C. Razvan sunt eu :o: si mam folosit de un template si l-am modificat 80%.http://stat.trafic.ro/stat/rhsystemaltervis/sistem/#browser Vezi? Multi folosesc IE :PIn septembrie o sa fie si partea aia gry. O sa il modific :P

 

Si eu care credeam, ca tu lai facut 100% . Parca acuma nu-mi mai spune mare lucru :tease:

 

Intrebare : Pentru template ai platit ? Sau era free ? , Ca daca nu era free si lai luat asa ... nu e bine :doh:

 

Alta Intrebare : Cat ai modificat din Template ? Numai continutul sau si aspectul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×