Sari la conținut
Forum Roportal
-=Scary boY=-

Superstiti

Postări Recomandate

am si eu o superstitie, e singura in care cred. daca primesc o veste (spre exemplu mi se propune sa plec in grecia) si ma bucur in fata tuturor prietenilor, adica ma laud, nu se mai implineste. asa ca nu mai zic nimic pana nu se implineste sau se fac demersuri spre a se implini. :tease: in celelalte superstitii nu cred absolut deloc.

 

P.S.: apropos de vineri 13. eu am facut o calatorie vinerea pe 13 si va asigur ca avionul nu s-a prabusit, ziua a decurs superb.:doh:

Editat de CocoChanel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o superstitie, e singura in care cred. daca primesc o veste (spre exemplu mi se propune sa plec in grecia) si ma bucur in fata tuturor prietenilor, adica ma laud, nu se mai implineste. asa ca nu mai zic nimic pana nu se implineste sau se fac demersuri spre a se implini. :doh: in celelalte superstitii nu cred absolut deloc.

 

doamne, chestia asta e infricosator de adevarata!!! mi se aplica si mie. am ajuns sa cred ca daca vb de ceva inainte sa se implineasca ii consumi cumva energia... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e mi sa intamplat si mie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestia cu ziua de 13 , mi se pare o prostie. Sensul ei adevarat nu este acela. este si o referire in "Codul lui Da Vinci" despre "13"

DA! dar uniii chiar cred ca nr 13 aduce ghinion...

 

 

 

 

PS:nici eu nu cred ceea ce se spune despre nr 13.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca visezi cai insemna ca moare cineva;)

asta n-am mai auzit-o ^_^

cand eram mititica (nu ca acu' n-as fi :jester: ), visam intruna cai si nu a murit nimeni... ma refer la apropiati sau familie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×