Sari la conținut
Forum Roportal
Adella_romania

Merita vizitat Dubaiul?

Postări Recomandate

In ziare scrie altceva, dupa ce te violeaza arabul si ca o femeie alba si crestina raporteaza la politie, EA va fi inchisa ca a avut relatii sexuale cu altcineva decat sotul ei!!!!!

 

Legea este mereu de partea barbatilor pana ce ea nu are cel putin 2 martori oculari care sa jure ca ea are dreptate, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact ce povestește olga s.a întâmplat acum 2 ani cu o norvegiana, vb aia...si itita, si bătută si cu banii luati. A stat 1 an la puscarie ca a avut relații sexuale in afara casatoriei. 1..nu era căsătorita, 2 fusese violata.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Judecata arabeasc din koran .. legi scrise de analfabeti doar sa omoare femei ca n-au nici o valoare!!! ... ca de obicei se nasc mai multe decat baieti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cand sauditii le frotireaza la cap cu prea multa religie, se comporta si mai salbatic cu lumea europeana, inainte m-am dus si eu din curiozitate in '76 cand era extrem de periculos ca nu aveau nici legi, doar cum sufla vantul desertului se aplica pedepse pentru femei exclusiv, chiar si judecatorii violeaza si se uita la cum este executat amarita!!!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

better luck next time then

Asa am auzit si eu, ca a 3.a oara e cu noroc.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×