Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai ..am avut si eu asa ceva :biggrin: m-au gasit ai mei pe pervazul geamului ...cu geamul deschis :cheer: etajul 2 ...noroc ca aveam o terasa ,nu pateam nimic chiar daca as fi sarit :stars: eu mai si vorbeam ,le spuneam serioasa ca mi-e foame sau io stiu ce-mi trecea prin cap ....dar cel mai des ma trezeam in patru labe ...poate am fost caine intr-o viata anterioara ...sa-ti spun cum mi-a trecut ...acum am insomnii ...deci le tratez cu ..nesomn ..:P

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ..am avut si eu asa ceva :stars: m-au gasit ai mei pe pervazul geamului ...cu geamul deschis :P etajul 2 ...noroc ca aveam o terasa ,nu pateam nimic chiar daca as fi sarit :cheer: eu mai si vorbeam ,le spuneam serioasa ca mi-e foame sau io stiu ce-mi trecea prin cap ....dar cel mai des ma trezeam in patru labe ...poate am fost caine intr-o viata anterioara ...sa-ti spun cum mi-a trecut ...acum am insomnii ...deci le tratez cu ..nesomn ..:lol:

cauta-ma ..te rezolv(vindec) gratis!!!!!!!! :biggrin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am astfel de "crize" si de akum am inceput sa-mi fac griji.totul a inceput cand eram mica si mergeam noaptea prin casa, ma mutam dintr-un pat in altul, vorbeam prin somn iar a doua zi nu imi mai aminteam nimik.am auzit ca, cu varsta va trece totul... dar nimik.prin somn am dezmembrat o veioza(norocul meu a fost in in seara respectiva am scos-o din priza fara a avea nici un motiv, asa ca nu m-am electrocutat), am iesit pe scara blocului si incercam sa-mi deschid usa de la intrare cu niste monede si chiar aseara m-am dus in bucatarie, am luat mancare de pisici, am pus-o pe masa la mine si mi-am luat pisicutul si il fortam sa manance :o:. Ideea e ca imi aduc aminde de ceea ce fac dar doar atunci cand vad dovezi(ex:azi am vazut mancarea pe masa asa cum am lasat-o azi noapte sau cand am vazut monedele cu care incercam sa deschid usa).Imi aduc aminte ca am visat ca am facut chestiile astea.Chiar nu stiu ce sa fac :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy: Intreaba pe cineva de specialitate (psiholog).

 

Problem:

Merg in somn noaptea si beau apa cu un pahar imaginar, bineinteles ca apa nu ramane in pahar ci pe jos :tease: Mai deschid usa si ies afara :crazy: si parintii alearga dupa mine disperati...nu imi aduc aminte si bineinteles ca mor de ras :airkiss:

 

Poate fi din cauza oboselii. Am avut si eu episoade din-astea. O data am visat ca aveam ace in pat, si m-am apucat sa le caut :lol2:. Dupa vreo 2 minute mi-am dat seama ca visam cu ochii deschisi. Apoi, eu imi pun alarma la telefon, si de multe ori cand aceasta m-a trezit aveam impresia ca tineam telefonul in mana, desi el era defapt pe noptiera.

Alta data am visat ca tineam o foaie si un pix, si faceam calcule, sau mai stiu eu ce. Ei, si m-am ridicat frumos pe pat, si am inceput sa scriu dracu stie ce pe o foaie imaginara, cu un pix imaginar :lol2:.

Cea mai ciudata experienta a fost acum cativa ani, cand m-am trezit pe la 4 dimineata in picioare, pe hol. Era bezna. M-am speriat rau atunci :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pune-ti un prosop cu apa rece pe jos langa pat , in felul asta s-ar putea sa te trezesti cand incerci sa te ridici (si nici nu e nimeni prin preajma sa zici ca ii tragi un pumn in gura fara sa-ti dai seama pentru ca te-a speriat).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×