Sari la conținut
Forum Roportal
ILyna

Ma iubesti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare!am o intrebare...ce poate sa insemne cind partenerul/a te intreaba cam in fiecare zi sau dupa fiecare ora daca il/o iubesti?e o nesiguranta sau ce??

Editat de Lyna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare!am o intrebare...ce poate sa insemne cind partenerul/a te intreaba cam in fiecare zi sau dupa fiecare ora daca il/o iubesti?e o nesiguranta sau ce??

Buna! Poate fi si o nesiguranta, sau poate fi si o lipsa de atentie sau afectiune din partea partenerului care il face sa se simte nesigur, ignorat :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salutare!am o intrebare...ce poate sa insemne cind partenerul/a te intreaba cam in fiecare zi sau dupa fiecare ora daca il/o iubesti?e o nesiguranta sau ce??
Nu neaparat nesiguranta. Sunt oameni carora le place sa auda des cuvinte,soapte...oameni care se exteriorizeaza continuu.Si vor acelasi lucruri de la partener.

 

Si iubirea are nevoie de cuvinte....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si iubirea are nevoie de cuvinte....

Chiar foarte mare nevoie....desi faptele spun totul , cuvintele valoreaza extrem de mult .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu neaparat nesiguranta. Sunt oameni carora le place sa auda des cuvinte,soapte...oameni care se exteriorizeaza continuu.Si vor acelasi lucruri de la partener.

 

Si iubirea are nevoie de cuvinte....

exact :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toate la un loc. Daca nu intreb o data pe zi nu ma simt bine :roll: si doar el imi spune de dimineata pana seara cat ma iubeste :friends: :think: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Toate la un loc. Daca nu intreb o data pe zi nu ma simt bine :roll: si doar el imi spune de dimineata pana seara cat ma iubeste :friends: :think: ;)

Nu devine obositor sa auzi aceleasi cuvinte non-stop?

Isi cam pierd farmecul la un moment dat , nu stiu , zic si eu ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ahh , cuvintele au farmecul lor , faptele la fel dar eu as obosi sa aud din 5 in 5 miunute aceleasi cuvinte .

As crede ca sunt spuse pentru ca trebuiesc spuse , nu pentru ca asta se simte .

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu devine obositor sa auzi aceleasi cuvinte non-stop?

Isi cam pierd farmecul la un moment dat , nu stiu , zic si eu ...

cateodata uit sa il intreb si imi aduce aminte el ... ... din ceva serios a devenit o joaca ... dar e frumos sa auzi. + ca si lui ii place sa auda ce mult il iubesc :think:

Editat de ClassicAlina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu devine obositor sa auzi aceleasi cuvinte non-stop?

Isi cam pierd farmecul la un moment dat , nu stiu , zic si eu ...

pai daca e de la persoana iubita cum sati fie obositor sa auzi asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×