Sari la conținut
Forum Roportal
CatQueen

Cazul Ralph {Bogdan Costache}

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Elevul care acum 4 zile trebuia sa implineasca 19 ani s-a sinucis pe data de 24 mai, aruncandu-se de la etajul 9 al profesoarei...cel putin asa cred autoritatile, insa eu cred ca e ceva necurat la mijloc, acum nu stiu ce sa cred dar pot sa spun ca am plans vazand acest caz. Voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Elevul care acum 4 zile trebuia sa implineasca 19 ani s-a sinucis pe data de 24 mai, aruncandu-se de la etajul 9 al profesoarei...cel putin asa cred autoritatile, insa eu cred ca e ceva necurat la mijloc, acum nu stiu ce sa cred dar pot sa spun ca am plans vazand acest caz. Voi ce credeti?

 

 

cred ca va uitati prea mult la OTV...

cred ca e o situatie f trista si ca toti cei implicati ar trebui lasati in pace a-si planga durerea...inclusiv amarata aia....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mare lucru. De parca nu s-au mai sinucis tineri. Se face atat tam-tam pe tema asta. Stau sa despice firu'n zece ca poate poate. Asta e. S-a sinucis, nu mai e. Mda.. e ceva necurat. Cu siguranta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cazul este interesant din mai multe puncte de vedere,mai putin barfa!

Dupa parearea mea vina este a profesoarei si a familiei baiatului.

Ceva totusi nu se leaga in acest caz?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Elevul care acum 4 zile trebuia sa implineasca 19 ani s-a sinucis pe data de 24 mai, aruncandu-se de la etajul 9 al profesoarei...cel putin asa cred autoritatile, insa eu cred ca e ceva necurat la mijloc, acum nu stiu ce sa cred dar pot sa spun ca am plans vazand acest caz. Voi ce credeti?

 

Ce cred eu ? S-a facut atata caz despre o sinucidere. Ma ingrozesc la gandul la cati tineri, slabi psihic, se uita la OTV si vad cat de mult se va discuta dupa ei dupa ce se vor arunca de la etajul 9. Sincer cred ca aceasta emisiune nu a facut nimic bine. Aceste cazuri nici nu merita sa fie pomenite. Sinuciderea e un pacat, mortul nici macar nu are dreptul la slujba in biserica. Asta este ceea ce cred eu. SI parerea mea e ca a fost o sinucidere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

este trist, dar otv-ul este o mizerie, faci bani din durerea oamenilor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zilnic se sinucid oameni.Motivele sunt de cele mai multe ori necunoscute pentru cei ce raman. Si durerea tot a lor ramane.De ce sa incercam sa facem spectacol din tragedia unor oameni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×