Sari la conținut
Forum Roportal
alexandra_hotblue

foste si fosti prieteni

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

da ...e .... trist si... dezamagitor uneori....

 

eu cel putin... as vrea sa am un butonel pe cap ... sa`mi opresc gandurile si orice fel de idee in momente din astea....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vorbit si rasvorbit, dar el ma asigura ca pe mine ma iubeste, desi cateodata se vede ca inca mai are anumite sentimente pt fosta, dar problema e cu familia lui, de ex s-a intamplat ca mama lui sa-mi zica pe numele fostului. sau sa fie ea pusa inaintea mea? e normal sa mai pastreze legatura, desi ei s-au despartit de 2 ani?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

au fost impreuna 4 ani, atat dar cred k nici daca ar fi fost casatoriti nu ar fi fost asa, tipa se va casatori in curand si familia prietenului meu a fost invitata si din care am inteles se vor duce, chiar eu am fost martora cand si-a cumparat mama lui haine pentru asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare cam ilogica situatia.Ori au ramas parintii lui cu ea in relatii foarte bune ori nu prea te plac ai lui insa nu ar putea sa o aduca pe ea inapoi din moment ce merg la nunta ei.Dar daca tu te intelegi bine cu el si va iubiti nu stiu daca are vreo importanta ce crede familia lui.Trebuie sa te asiguri ca el nu mai are nici un fel de sentiment pentru ea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×