Sari la conținut
Forum Roportal
douapuncteasterix

Cresterea parului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, bineinteles ca e posibil. Trebuie doar sa te tragi de el bland atat cat sa nu-l smulgi de 2-3 ori pe zi, mai ales dimineata si seara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, bineinteles ca e posibil. Trebuie doar sa te tragi de el bland atat cat sa nu-l smulgi de 2-3 ori pe zi, mai ales dimineata si seara.

gresit

te razi cat mai des

asa creste mai puternic si mai des

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da pe bune varianta cu trasul parului e pe bune ?nu sa ma trezesc apoi k nu mai am nici un fir de par in cap k si pe mine mar interesa sa creasca mai repede.eu am citit undeva k creste mai repede dak faci ceva masaj indian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stie cineva cum pot sa accelerez cresterea parului? De obicei imi crestea parul in max o luna jumate, acum nu stiu ce mi-a facut aia de la frizerie ca a crescut al naibii de greu si acum nu mai creste....si in plus m-a tuns si stramb :roll: ...intr-o parte e mai lung intr-o parte mai scurt si bretonul nu imi mai sta ca de obicei...puteam sa-l fac sa stea drept, dar acum nici vorba.Deci? Aveti vreo idee?

 

 

 

PS:am parul cret

 

 

Imi vreau parul inapoi!!! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca iti poti accelera cresterea parului. :cheer:

 

Se zice ca dupa tuns parul iti va creste in functie de mana pe care a avut-o persoana care te-a tuns. Dar nu te speria.. va creste pana la urma. Incearca totusi sa-i dai o forma pana atunci sau sa-l tunzi din nou sa fie la un nivel.

 

Topice combinate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×