Sari la conținut
Forum Roportal
douapuncteasterix

Cresterea parului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca ar sta cum il aranjez.....ar fi perfect,dar nu.........el trebuie sa stea cum are chef >.<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

yo m-am tuns in august :| si nu e nici pe jumatate din cat il aveam pana sa ma tund

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru stoparea caderii parului sunt tot felul de produse care zic ca pot sa opreasca rapid caderea parului si fara efecte secundare. Trebuie sa fim foarte atenti in momentul in care vrem sa facem o achizitie.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu siguranta nu poti accelera cresterea parului dar speranta moare ultima good.gif

 

Parul creste mereu la cine nu vrea, dar se poate folosi multe uleiuri care ajuta la crestere ulei de masline si de cocos.

 

La mine creste oricum destul de repede fara specialitati, iar cand dimineata arat ca Einstein si dupa ce ma piaptan, stiu ca am de mers la coafor!!!  

 

Azi m-am trezit cu parul in tavan ... dar era de la vremea incarcata/ploioasa, insa pentru mine e motiv de infrumusetare!!!   :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se poate folosi pentri  stoparea caderii parului si produsul Halier. E un supliment facut din extracte naturale care ajuta la asa ceva. Intareste radacina firului de par si fortifica firul de par.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe moment imi cade parul ca la un caine sau o pisica si am observat ca schimbarea vremii este la baza acestui fenomen.  Schimbarea brusca de temperatura face si animalele de langa casa sa-si piarda parul.  A si crescut parul dar imi place ca tine cald  :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×