Sari la conținut
Forum Roportal
sfarma piatra

O felina mai mare

Postări Recomandate

da, dar pacat ca nu sunt bine intretinuti. de curand a murit un elefant acolo... saracele animale, nici nu au ce manca :think:

Editat de ChrisTinA_WhisperWind

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Observ si eu cusca saracacioasa si fara spatiu necesar de alergat ca si piscina mica.

Trebuie sa stie cei in cauza cati km alearga zilnic aceasta pisica !!!

 

 

http://www.sandiegozoo.org/zoo/index.html

 

Cea mai mare Gradina Zoologica din LUME !!!! De la 9 dimineata si pana inchid la 4 dupa amiaza ai la ce sa te uti!!!

e o splendoare.

 

Cea din Phoenix este unicat. E deschis toata noaptea in luna Decembrie ca oamenii sa se obisnuiasca cu sunete din natura in padure noaptea. Sint carari de plimbare, se aude si muzica in care sint sunete nocturne, muzica din filme scary!!!

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Phoenix_Zoo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am mai fost la zoo de mai bine de 10 ani. ce sa ma duc acolo si sa vad animale chinuite? Eu daca as fii la asociatile astea de protectie a animalelor as inchide gradina zoologica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

christina nu a murit am aflat ca a fost omorat ca o chinuiau ca sa intre in calduri sa faca pui nu-i dadeau sa mananv\c cu saptamanile o bateau cu biciu am fost dezamagita complet cand am auzit :) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am mai fost la zoo ca nu-mi place sa vad animale chinuite de catre alte animale :blink:

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×