Sari la conținut
Forum Roportal
Venus

Sunt trista

Postări Recomandate

Venus...in legatura cu 13........nu cred ca este ghinion, poate pur si simplu din intamplare dar n8u crede in supersititi!> fii tare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sant trista....

 

ti'as alina tristetea ochi albastru , dar stiu ca sint tristeti ce nu pot fi trecute decat de unul singur...raspunsul e in noi

 

dar , din cand in cand , putem sta la o masa de tacere...si bea o cafea la nisip impreuna...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ti'as alina tristetea ochi albastru , dar stiu ca sint tristeti ce nu pot fi trecute decat de unul singur...raspunsul e in noi

 

dar , din cand in cand , putem sta la o masa de tacere...si bea o cafea la nisip impreuna...

 

...timp in care o clepsidra va masura nisipul povestilor arabe... le pot spune eu. Asa, da mai alin... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa mi vad de jocuri aici .. mare prostie ca m am intins

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am recitit fiecare cuvant din topicul asta si-mi dau seama cat de repede trec clipele, anii...

 

Sunt trista fiindca-i ea trista, dar mai ales ma doare ca citeste astfel de topicuri si.... nu vrea sa o ajute nimeni! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un tragic si stupid accident ... sotul meu a murit. Am avut o viata extraordinar de fericita alaturi de el. 13 ani de fericire. Am ramas vaduva cu un copil de crescut. Si casa e pustie fara el. Nu pot sa plang, caci protejez copilul. Nu pot sa zambesc. Imi trec prin minte doar amintiri............

 

 

:cheer: :cheer: :yes: Trebuie sa fii tare pentru copil. Condoleante sincere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×